Skocz do zawartości

2008


Radssonn

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z trwającym już Nowym, 2008 Rokiem, chciałbym złożyć życzenia wszelkiej pomyślności, kopy zdrowia, fury szczęścia i kolejnych 365 dni bezkontuzyjnej jazdy na wehikułach.

 

Jednocześnie dziękują wszystkim tym, którzy pamiętali o mnie i przesłali życzenia SMS-em.

 

Od siebie dodam tylko że Nowy Rok dla mnie zaczął się tak jak się skończył Stary, czyli jazdą na rowerze :) Z Anetka wsiedliśmy na maszyny o 23:30 i ruszyliśmy w małą trasę z szampanem w plecaku. Po przywitaniu 2008 roku i zobaczeniu fajerwerków udaliśmy się w dalsza jazdę. Do domu wróciliśmy o 1:00 :D

 

Pozdrawiam i do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do życzeń. Mój rok zaczął się tak samo jak się skończył. Byłem mocno zalkoholizowany :)

 

Jak tam Radsson dostałeś 10%? Ja mam już 20 :P Pytałem się moderatora co mi zrobią jak zrobię sobie 100%. Bo mi się te % śmieszne wydają. Nie wiem, może ktoś się nimi przejmuje ale ja tam mam to w poważaniu :P

 

Wracając do tematu... Macie chłopaki jakieś poważniejsze plany rowerowe na ten 2008 rok? Ja bym się chętnie wybrał na jakiś dalszy wyjazd. W jakieś góry. Myślałem też o Bornholm. Dużo ciekawego o tym słyszałem. No i jeśli chodzi o sprzęt to w tym 2008 chciałbym w końcu tarcze na oba kółka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...