Skocz do zawartości

[klamkomanetki dc] pare pytan dotyczacych lx'ow


olek123

Rekomendowane odpowiedzi

po 3 z tym przerzucaniem przez cala kasete opisywalem mozliwosci gripow ktorych doslownie nie uzywa sie w praktyce, ale przydaje sie np przerzucic przy przyspieszaniu naglym z gorki wrzucac co 3 koronki, a uzywam chyba dobrze napedu skoro poprzedni zestaw sram 7.0 zaczal przeskakiwac po 15tys km

DC XT tysz potrafi zrzucic 3 koronki na raz :)

znam ludzi ktorym naped sis nie przeskakiwał po 20tys. km :D

 

 

DC czytałem opinie że pewnie na wertepach nie da sie chamować i nie zmienić przez przypadek biegu bądz na odwrót.

 

bzdura, nic takiego nie spotkało mnie przez 2 lata

 

PS hamować, a nie chamować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko jedna kwestia go intresuje czy precyzja przy DC lx'a i RF lx'a z tylnim xt bedzie ta sama?

Jezdzilem na dc lx z tylna przerzutka lx, pozniej chwile na kumpla rf lx i tylna lx. Szczerze mowiac to nie odczulem jakiejs roznicy w szybszym dzialaniu lub bardziej precyzyjniejszym. Bo np. jesli przewiozlem sie na dc deore to roznica byla do wyczucia. Klamka miala wieksze luzy i bardziej "latala". Mi po przejechaniu 1tys km dc lx nie spodobaly sie i wymienilem na rf. Nie zaluje wymiany, chociaz troche brakuje mi zmiany biegow trzymajac rece na rogach :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...