Skocz do zawartości

[amortyzator przód] Problemy z Torą 318


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mam Tore 318 SA. Dzisiaj jak się wybrałem się na jazdę to padł mi amor: tzn ma normalne ciśnienie 120 PSi a zachowuje się jakby był prawie kompletny flap (bardzo miękki i z mozołem wraca do normalnej pozycji).

Miałem już z nim identyczny problem w czerwcu. Wtedy jak go odstawiłem do Harfy to go zrobili w jeden dzień (nie chcieli powiedzieć co dokładnie padło). Teraz pewnie znowu go będę musiał odstawić do serwisu (tym razem już na Śląsku).

Moje pytanie jest takie : jak często to się zdarza w tych amortyzatorach czy po prostu ja mam pecha? Bo po przeczytaniu paru tematów na forum wynika że nie jest to taka rzadkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj wrocil wczoraj z harfy, biore go do reki ......a tam cos chlupie - czyms mi go zalali ale chodzi jak cos duzo lepszego niz tora, zobaczymy jak dlugo :)

 

problem mialem z zaworem, ktory wymienili + jakies pukanie przy ugieciu, teraz jest git, dzis testowany i miodzio, pomimo ze po przesiadce z rst myslalem ze lepiej to juz sie nie da :D

 

a co do tej dolegliwosci to wiem ze amor jak nie pracuje to po pewnym czasie sie chowa, ale jak dla mnie to jest + bo np na szosie poprawia geo i aerodynamike :P

 

napisz do nich ze to 2x i chcesz nowy produkt wolny od wad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...