Skocz do zawartości

[maraton]Mazovia znad Zalewu Zemborzyckiego?


Damian000

Rekomendowane odpowiedzi

Coś ponad tydzień temu Inżynieria Rowerowa miała u siebie w opisie i że to ma być bodajże w czerwcu 2008r. Ale fajnie, że wreszcie wschód został dostrzeżony, że u nas też ludzie jeżdżą na rowerach ;)

 

--- 07.10.07.:

 

Dodatkowe informacje uzyskane od Inżynierii Rowerowej:

14.10.2007r. (niedziela) o 11:00 spod ratusza, rusza wspólna jazda po trasie Mazovii z Zamaną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.04 - Otwock (otwarcie sezonu MTB)

27.04 - Łódź

11.05 - Piaseczno

01.06 - Warszawa (Bemowo, Dzień Dziecka, III Wielki Piknik Rowerowy)

15.06 - Lublin

29.06 - Mazovia 24h Marathon

06.07 - Żyrardów

18-20.07 - Gwiazda Mazurska

02.08 - Supraśl

15-17.08 - Pętla Karkonosko-Izerska

24.08 - Nidzica

07.09 - Józefów

21.09 - Mazovia XC

28.09 - Jabłonna (Finał)

12.10 - Epilog (Kampinoski Park Narodowy)

 

Podane terminy oraz miejsca zawodów mogą ulec niewielkim zmianom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku pojawi się kolejny maraton :banana: Będzie organizowany przez byłego kolarza Cezarego Zamanę no i nosi nazwę "Mazovia". No i z tej oto okazji w niedzielę będzie przejazd zaplanowaną trasą. :P Czy będzie 100km nie można być pewnym, bo możliwe, że to będą np. 2 rundy po 50km czy coś takiego...

Najwyżej się zapytam jutro kogoś z inżynierii rowerowej o to jak ta trasa wygląda, bo oni już w tą niedziele po niej śmigali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa Mazovii z Zamaną?

Niewiem o co chodzi... ktoś mnie uświadomi? bo bym przyjechał ale jak się okaże, że to będzie 100km trasy to ja wymiękne :D

 

Hejka

Podsyłam linka do postu na "preclu". Tam jest opopisana mnie więcej trasa i odległość. Na dzień dzisiejszy zapodano 64 km i średnią w granicach 17km/h

 

http://groups.google.pl/group/pl.rec.rower...26e73d65/?hl=pl

 

 

 

Pozdrawiam

ArtiArt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas

Najważniejsze żeby nic nie padało, bo wtedy to się robi nieciekawie... A 9st. to jeszcze nie jest najgorzej :) Jak rano jadę do szkoły to momentami ręce przymarzają ale jakiejś tragedii nie ma... :)

japierdykam

Tutaj wszystkich to ciekawi :D Najważniejsze żeby uniknęli jazdy asfaltami, bo to zepsuje zabawę... No i niepokoją mnie te wstawki z Lublinem... Jeszcze niech puszczą tłum naszą piękną, jedyną i jedyną nie nadającą się do jazdy ścieżką :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japierdykam

Tutaj wszystkich to ciekawi :) Najważniejsze żeby uniknęli jazdy asfaltami, bo to zepsuje zabawę... No i niepokoją mnie te wstawki z Lublinem... Jeszcze niech puszczą tłum naszą piękną, jedyną i jedyną nie nadającą się do jazdy ścieżką :|

 

Fakt, peleton na śmieszce rowerowej to pomyłka, dodatkowo trasa podobno ma "przeciąć" czuby, jakoś ciężko mi sobie wyobrazić stado rowerzystów pędzące po osiedlowych uliczkach :) no ale nie bede krytykował - fajnie że ktoś chce zorganizować taką impreze w Lublinie!

Chociaż wydaje mi sie że rowerzystom spoza Lublina warto pokazać inne tereny, a nie kurde wąwóz i ścieżke przy torach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl prowadzenia trasy maratonu po Lublinie może sie nie podobac, ale jest pare ograniczen, ktorych sie nie przeskoczy.

Np. maraton ma byc elementem promocji miasta w ramach Dni Lublina, wiec musi przebiegać w granicach miasta. Pozatym jest brak zgody na przekroczenie przez peleton drogi do Bychawy (miedzy zalewem a lasem Dąbrowa)

Wiec zamiast jęczeć nalezy sie cieszyc ze bedzie u nas taka poważna impreza rowerowa i oby stala sie ona corocznym wydarzeniem

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurde... dawno na forum nie zglądałem i mnie taki news ominął... a na pewno bym się stawił pod ratuszem...

No cuż, w takim razie mamy obowiązkową pozycję do startu w przyszłym roku ;] A jak by jeszcze się znów odbył Lang w Nałęczowie, to już wogóle byłbym wniebowzięty... bo na maraton w Bieszczadach nie liczę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl prowadzenia trasy maratonu po Lublinie może sie nie podobac, ale jest pare ograniczen, ktorych sie nie przeskoczy.

 

jak wg. Ciebie zabezpieczyć przejazd ponad 500 rowerzystow przez osiedle? nawet przejazd wąwozem między Czubami a LSM jest wg. mnie ryzykownym przedsiewzieciem. A Promocja Lublina może odbyć się nad zalewem - jakiś festyn czycuś...

 

Wiec zamiast jęczeć nalezy sie cieszyc ze bedzie u nas taka poważna impreza rowerowa i oby stala sie ona corocznym wydarzeniem

Pozdro

 

ok, cieszmy sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wąwóz całe szczęście odpadnie ;) Jeszcze tak żeby trochę zmienili końcówkę, bo wybitnie źle mi się tam jechało, to by było (dla mnie) idealnie :banana: . Te łąki a potem boski przejazd brzegiem zalewu to to co mi akurat nie podpasowało - ale trudno taka okolica, nie da się jej przeskoczyć B)

Ale dobrze, że wreszcie nasze okolice zostały zauważone, że i u nas ludzie żyją i jeżdżą na rowerach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...