Skocz do zawartości

wypad na jure


andi333

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

Witam. Odkopuję temat.

W najbliższą niedzielę planuję wypad do Złotego Potoku. Pani Chmurka w TV mówi ,że pogoda będzie znośna (pochmurno z okresami przejaśnienia ,temp. do 17 st.). Jak na razie swoją obecność zadeklarował andi. Ktoś jeszcze chętny? Wyjazd pociągiem do Zawiercia. Planowana trasa to: Zawiercie -Pomrożyce -Skarżyce -Zamek Morsko -Podlesice -Hucisko -Bobolice -Mirów -Łutowiec -Moczydło -Trzebniów -Ostrężnik -Złoty Potok. Z powrotem to się zobaczy jak będzie z czasem i z siłami :D Trasę starałem się wyznaczyć tak ,żeby teren był w miarę urozmaicony ,no i były ładne widoczki do robienia fotek ,w miarę możliwości otwartym terenem (polne drogi) ,bo leśne pewnie będą zabłocone ,no i oczywiście trochę asfaltu też się nie uniknie. Trasa to tylko propozycja. Wszystko do uzgodnienia.

Pozdro

marusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Kolejny wypadzik na Jurę 12 pażdziernika. Dojazd pociągiem do Łazów (godz. 8.32) Stamtąd startujemy. Oprócz mnie jadą jeszcze dwie osoby. Jak ktoś chce się podłączyć to zapraszamy. Planowana trasa to Łazy -Rokitno Szlacheckie -Hutki Kanki -Śrubarnia -Żelazko -Ryczów -Rezerwat Ruskie Góry -Góry Bydlińskie -Dolina Wodącej -Smoleń -Sławniów -Pilica -Złożeniec -Ryczów -Podzamcze -i z powrotem do Łazów. Powrót około 19.00. Ale jak znam nasze zdolności nawigacyjne to trasa pewnie ulegnie sporej modyfikacji :confused: Wyjdzie niecałe 100 km.

 

Pozdro

marusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempo? Cóż ,nie będziemy za bardzo Srubować AV. Drogi -gruntowe (polne ,leśne itp. itd.)<lol> choć pewnie asfaltu też się nie uniknie ,ale błotko będziemy omijać<lol>Jeśli chodzi o mnie to preferuję teren urozmaicony ,podjazdy -zjazdy... Jak jesteś zainteresowany to odjazd z Chorzowa Batorego o 7.17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...