Skocz do zawartości

[ekshibicjonizm] Pokaż swojego sprzęta...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Mod nas zje za OT, ale co tam :P

 

w wodzie podobno najpierw trzeba rozpuścić Borax ( to chyba jakiś topnik do lutowania ) (czteroboran sodu)

niewiem w jakiej proporcji... ma zapobiegać mieszaniu się kolorów

 

napisałem wyżej "podobno"..... możliwe że borax jest potrzebny gdy się stosuje farbki modelarskie a nie lakier do paznokci

???

artek312 napisz coś więcej, użyłeś samej wody?

 

podkład? czy zmatowiony stary lakier? trwałość? polecany lakier do paznokci (tani noname da rade)? bezbarwny na wierzch? to twoje pierwsze dzieło czy masz jakiś doświadcczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod nas zje za OT, ale co tam :P

 

w wodzie podobno najpierw trzeba rozpuścić Borax ( to chyba jakiś topnik do lutowania ) (czteroboran sodu)

niewiem w jakiej proporcji... ma zapobiegać mieszaniu się kolorów

 

napisałem wyżej "podobno"..... możliwe że borax jest potrzebny gdy się stosuje farbki modelarskie a nie lakier do paznokci

???

artek312 napisz coś więcej, użyłeś samej wody?

 

użyłem samej wody;]

 

podkład?

 

wideł pomalowałem farbą podkladową i zmatowiłem papierem ściernym na gładko plus stara warstwa farb modelarskich (opisane później)

 

czy zmatowiony stary lakier? trwałość?

 

niemam pojecia bd jeszcze nanosił spray bezbarwny zeby utwardzić

polecany lakier do paznokci (tani noname da rade)? bezbarwny na wierzch?

uzywalem no name'ow od rumuna z bazaru 2zl za sztuke bardziej na probe jk wyjdzie"{

 

to twoje pierwsze dzieło czy masz jakiś doświadcczenia?

 

powiedzmy bo wcześniej robiłem z farbami modelarskimi, ale nie uzylem tego boraxu bo nie wiedziałem o tym:P i kolory mi sie zlały straszne zacieki ogolnie masakra. zostawiłem to do wyschnięcia powiesiłem wideł pionowo i wszystko sciekło ale za to utworzyła sie idealnie równa powierzchnia i stwierdziłem, że nie bd jej usuwać i na nią dałem te lakiery do paznokci.

 

myśle, że taki OT modzi nam wybaczą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 192 wzrostu i niedawno kupilem rower na ramie 61. Mam mieszane odczucia po pierwszej jezdzie, bo jestem przyzwyczajony do mniejszej ramy. Mostek mam najnizej jak sie da, kierownica czasowa - bycze rogi z dropem 80mm, a nadal wolalbym miec troche nizej chwyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 208 cm, w tym wątku dawno temu wrzucałem już rower podobnej wielkości. Nie mam niestety na nim zdjęcia:D Myślę że wygląda to groteskowo. Dużo jeżdżę na szosie, domyślacie się gdzie jest najlepsze miejsce w grupie? Trudno jest pogodzić kolarstwo z dużym wzrostem, ale da się, tylko trzeba chcieć i szukać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...