Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Hablababla

Swift arrivy 30mm sa i szerokie trekingowe i wazkie szosowe. Wiec jak chcesz tanie przyzwoite obrecze to szukaj i pytaj. Ja co prawda kupowalem prawie poltora roku temu, ale moze jeszcze gdzies szosowe sa.

 

Mariano obręcze już kupione (roadrunnery), a nawet przemalowane i mam nadzieje że niedługo pochwalę się rowerkiem, nie swoim bo dziewczyny ale składany przeze mnie : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakich aluminiowych nyplach mowicie? Dartmoory odradzam, zdziera sie z nich szybko anoda a potem sie krusza, trzeba miec duzo szczescia zeby na nich przejezdzic wiecej niz sezon bez wymiany kilku sztuk.

Teraz zlozylem kola na aluminiowych sapimach, kolega ktory jezdzi zawody xc mowi ze bardzo czesto meczy te nyple kluczem, a wygladaja jakby klucza nie widzialy. Anoda w idealnym stanie, nie mowiac juz o pokruszonych nyplach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię graty do ok, koła na obręczach 43mm wysokości i więcej za naprawdę minimalną kasę mogą być do malowania, korbę z blatem 46-52 takze jak najtańszą kierę(barana) oraz mostek.

Podkreślam iż części nie potrzebuję ''klasyków'' za jakąś chorą kasę tylko części do poskładania drugiego, jak najtańszego roweru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż fajne retro części, praktycznie cały set pod klasyczną szosę/ ostre koło lub stylowego singla.

1. Rama Peugeot PX-10 Super Competition na rurkach Reynoldsa 531 z pięknymi wycinanymi mufami z widelcem, też z tego uznanego stopu, sterami, oryginalną sztycą Simplex, suportem Stronglight. Długie haki otwierane do tyłu ze śrubkami napinającymi. Rozmiar ramy- 60 centymetrów, na osobę powyżej 180cm. Rama jeździ jak marzenie, jest bardzo komfortowa i ładnie tłumi drgania. Na tym modelu wygrywali herosi TDF w latach 80-tych (Hinaulta mam na myśli). Kolor perłowo-beżowy.

Rama jest w stanie technicznym bardzo dobrym, prosta, nigdzie nie pęknięta, nie uderzona. Suport i stery są do przesmarowania i skontrowania.

Lakierniczo jednak nie jest już tak różowo, liczne odrapania, gdzieniegdzie pojawia się rdza. Do poprawki lakieru.

2. Klasyczne koła pod szytki. Obręcze Mavic Monthelery Route, piasty Maillard 700 Professional Team Issue, plecione na szprychach 1.8mm, 3x, 36h. Kręcą się jak masełko, proścutkie, przesmarowane smarem Dura Ace. Piękne chromowane zaciski Simplex w komplecie. Koła gotowe do założenia szytek i jazdy. W komplecie wolnobieg 6 rzędowy Shimano 600 14-16-18-20-22-24 . Obręcze w stanie DB, obecne małe wgniotki. Do przepolerowania. Waga około 1720 gramów. Baardzo lekkie. Dodaję prawie nowy łańuch ze spinką.

3. Korba Shimano 105. 170mm, 39/53. Blaty stan db-, duży troszkę faluje, do wyprostowania. Po polerce będzie śliczna i długo jeszcze pociągnie.

4. Mostek 3ttt. Długość 80mm, 6 stopni. Stan dobry. Pod 1 cal.

5. Manetki Dura Ace 7400. W pięknym stanie, kuta grupa. Dodaję linki gratis.

6. Klamki Campagnolo D-Chorus. Białe gumy, nieco wytarte, stan dobry, jak na zdjęciach. 2 możliwości prowadzenia linki.

7.Hamulce Weinmann.

8.Kierownica do ucięcia pod bycze rogi (skrzywiona).

 

Ceny:

1. 280zł

2. 120zł

3. 80zł

4. 70zł

5. 75zł

6. 65zł

7. 20zł

8. 20zł

Na wszelkie pytania odpowiem pod 692 626 242 lub na victor.wisniewsky4@gmail.com.

Ceny do lekkiej negocjacji. W najbliższym czasie podam resztę zdjęć, możliwe jest dokładne zmierzenie ramy, dodatkowe fotki itd. Przy zbiorowym zakupie chętnie dodam jakiś gratis/rabat. Od 2 września możliwy odbiór we Wrocławiu.

pozdrawiam

 

FOTKI:

http://img254.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=1002308k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam koła na piastach Miche, obręczach Remerx Tornado i oponach Continental 700x20C. Stan wizualny: elegancki :P

 

Niestety dzisiaj dodaję dwie fotki poglądowe, więcej wkrótce

 

Zdjęcia- Pokazywarka.pl

 

Reszta fotek : http://pokazywarka.pl/w022ok/

 

Cena; Do dogadania ponieważ nie wiem ile są warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ;)

 

Chyba przyszedł czas na zakup nowej ramy :P mojego ostrokołowca składałem w zeszłym roku na pierwszej lepszej ramie jaka się nawinęła, teraz po wkręceniu się w temat chcę poszukać czegoś konkretnego.

Interesuje mnie rama w miarę kompaktowa, przeznaczenie? Szybkie śmiganie po mieście, okazyjnie jakieś tricki, zatem rzekł bym złoty środek pomiędzy totalnym hardkorem, a rozwlekłą kozą.

Haki koniecznie poziome, rozstaw 120mm. Suport 68mm BSA, chociaż to nie jest konieczne, ceny suportów są takie, że może byc ewentualnie coś innego. Co do sterów również nie będę nie wiadomo czego wymagał, gdyż widelec/mostek/kierownicę prędzej czy później również będę zmieniał. Aczkolwiek więcej stylu wg mnie mają stery i mostki klasyczne, zatem były by mile widziane.

Kolor raczej nie ma znaczenia. Materiał wykonania również - nie jestem wybredny ;) Ważny jest dobry stan ramy. Używki - jak najbardziej! Nowe też, ale to już kwestia ceny. No i tu największy problem - kwota jaką dysponuję. Jeżeli znajdzie się coś ciekawego używanego za 100 złotych to tyle dam, jeżeli coś wartego uwagi będzie wycenione na np 500 złotych, również biorę. Co do nówek, raczej nie sądzę żebym kupił coś trwałego, porządnie wykonanego za kilkaset złotych, zatem generalnie moge powiedzieć że skupiam się głównie na ramach używanych, a kwota maksymalna to OKOŁO 600 złotych, lecz tak jak wspominałem, nie pogardzę czymś o wiele tańszym, lub nagnę tę kwotę w górę dla czegoś naprawdę wartego uwagi.

 

Mile widziane również linki spoza forum warte mojej uwagi, nie tylko Wasze prywatne oferty.

Z góry dzięki za pomoc!

 

PS. Zapomniałem dodać - miejsce na zamontowanie hamulca nie wymagane :) A wręcz lepiej, gdyby rama była jak najprostsza.

PS. 2 Jeżeli stwierdzicie że "takie rzeczy to tylko w erze", i taka rama jakiej szukam w tej cenie nie istnieje, to oświećcie mnie proszę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...