Skocz do zawartości

[serwis rowerowy] Jaki polecacie?


bzdecikk

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Zakupiłem właśnie na Allegro Krossa Levela A2 i , jak wiadomo, będę musiał z nim w ciągu następnego miesiące pójść na przegląd gwarancyjny. Problem tkwi w tym, że najbliższe autoryzowane sklepy Krossa są w:

 

Żagań

Olimpik

ul. Łąkowa 17

 

Żary

Rower Sport

ul. Ludowa 62

 

Świebodzin

DOLATA

ul. 1 Maja 3a

 

Słubice

Win

ul. 1 go Maja 8

 

Zielona Góra

Turysta

ul. Podgórna 4

 

"Sogest"

ul. Wrocławska 3

ul. Wyszyńskiego 38D/35

 

Jako że w żadnym z tych serwisów nigdy nie byłem, mam do was prośbę, byście polecili mi któryś z nich. Najbardziej skłaniam się ku Zielonej Górze(mogę skoczyć nawet przy okazji wyjazdu na zakupy) lub żarom (tam w późniejszym czasie po jakieś akcesoria będę się mógł wybrać nawet rowerem)

. Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam SOGEST. Na Kazimierza Wielkiego lub na Wyszynskiego w Zielonej. Fachowo podchodzą do każdego klienta.

 

Chociaz jak nie masz GIANT'a to pewnie Cie pojadą, że masz szajs :w00t: Ja mam Kellys'a a Sebbher GT i nas obu pojechali. "Tylko GIANT najlepszy" :)

 

Wracając do tematu. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Polecam SOGEST. Na Kazimierza Wielkiego lub na Wyszynskiego w Zielonej. Fachowo podchodzą do każdego klienta.

 

Chociaz jak nie masz GIANT'a to pewnie Cie pojadą, że masz szajs :P Ja mam Kellys'a a Sebbher GT i nas obu pojechali. "Tylko GIANT najlepszy" ;)

 

Wracając do tematu. Polecam.

 

 

 

Ze zacytuje siebie ;) Ostatnio ukrecilem srube mocujaca przednia przerzutke do ramy i podjechalem na Wyszynskiego i dostalem srubke za za free :) Kiedys tez mi pomogli w innej sprawie powiedzmy bezinteresownie. No ale dzieki temu moge spokojnie ich polecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z czystym sercem mogę polecić "KACPRA" w Nowej Soli. Chłopaki znają się na rzeczy, doradza co lepsze a niekoniecznie droższe. Wszelkie majstrowania przy sprzęcie wykonują z należytą starannością. Nie mam obaw o to co odbiorę po odstawieniu swoich "OYO" (czyli "dwóch kółek).

Mieszczą się na Waryńskiego przy krzyżówce ze światłami (przedłużenie Kościuszki jadąc od Zielonej Góry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...