Skocz do zawartości

[hamulce] Avid Juicy 7 185mm


korboss89

Rekomendowane odpowiedzi

Słowa proste, ale składnia jakże zagmatwana i to zasadnicza różnica :woot: . I nie dziękuję, nie chce mi się tracić czasu na jakieś pokręcone instrukcje mające być niby prostymi. Powiedz mi tylko proszę co to jest ten ODPOWIETRZONY olej i gdzie go kupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca sie wogóle te hamulce kupić za taką cene? Dobrze one się sprawują? A może jakieś inne lepsze propozycje w tej kategorii cenowej

Kupilem jedne z pierwszych sztuk zaraz jak pojawily sie na rynku w stanach - sprawdzone w gorach stanu kolorado , na pagorkach wisconsin , parkach w okolicach chicago , polskich gorach , alpach do okola turynu ... i pod blokiem w sosnowcu i żorach :wub: . Zero problemow , zawsze skuteczne . NIGDY sie na nich nie zawiodlem. Czyli sie sprawdzaja ... :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie odnośnie odpowietrzania avidów 7;p Co prawda nie mam tego zestawu. Miałem już pare hampelków i każde dało się odpowietrzyć 'domowym' sposobem, więc te też pewnie się da, ale jest taki kłopot: spuszczam stary płyn, wkręcam w otwór w zacisku strzykawkę z płynem, wcześniej oczywiście odkręcam klapkę ze zbiorniczka w klamce, pompuję płyn w ten otwór w zacisku, aż pojawi się w zbiorniczku, zakładam klapkę, zakręcam, później wkręcam śrubę w zacisk i niby wszystko powinno być ok, a jednak hamulec nawet nie drgnie, tłoczki nie ruszą się nawet w minimalnym stopniu. O co tu chodzi? Nie musi to być żyleta, bo chciałbym tylko wyjąć tłoczki, żeby przeserwisować hamulec, a tłoczki nawet się nie ruszą. Jakieś sugestje?;p

 

Może ktoś mi powie, jak przeserwisować avida krok po kroku. Łącznie z wkręcaniem i wykręcaniem śrubek w klamce i ew kręceniem tym pokrętłem regulującym odległość klamki od kiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...