Skocz do zawartości

[kierownica] Easton EC-70


rymo

Rekomendowane odpowiedzi

Easton EC-70.

Rozmiar 25.4mm

Dlugosc 58mm

Cena (wedlug Arnika) 430zl

Autor zaplacil 238 :D

 

Waze 94kg.... hehehe wiec carbonik nie ma lekkiego zywota. Kierownica niedawno kupiona. Jednym z testow byl zjazd ze schodow na zablokowanym amorze. Wnioski? Brak roznic w sztywnosci w porownaniu do mojej starej...stalowej kierownicy.

Waga...hmm Arnik podaje 128g w sumie nie mam wagi..wiec uznam ze to prawdziwa waga.

W czasie jazdy po kostce brukowej...liczylem na "magiczne" wlasciwosci carbonu do tlumienia nierownosci...takich o wysokiej amplitudzie. Niestety nie poczulem jakiej kolwiek roznicy..chociaz to moze byc skutek przerwy w jezdzie ..3 tygodnie.. Na rower znow wsiadlem..ale juz z carbonem..i brak mi wspomnienia..jak bylo na stali. Chociaz z tego co wiem...stal lepiej tlumi drgania niz aluminium..wiec byc moze mam ten sam poziom tlumienia..ale waga sie rozni :)

 

Zysk wagowy? Mialem stalowy mostek...stalowa kierownice. Waga...taka z kreskami..a nie cyfrowa...podaje okolo 400g roznicy..na nowym mostku i kierownicy...sporo :D

 

Jeszcze jedno...ec70 umozliwia montaz rogow. Na fotosach widac rogi firmy smici. :)

 

 

Fotosy:

92ld4.th.jpg94gu9.th.jpg73098479ow4.th.jpg67794822hr6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Prezentuje się ciekawie, żadnych zbędnych szpanerskich napisów i grafiki na kierownicy. Tylko logo producenta i logo modelu. U mnie w moim Syntace Duraflite Carbon nawet jeszcze mniej widać logo i opisu modelu. Co do Twojego odczucia w tłumieniu, ciężko jest zauważyć różnicę między alu i carbonem w kierownicy... Kiedy ja się przesiadłem to jedynie istniał chyba tylko efekt placebo z tym tłumieniem. W każdym razie żadnych ogromnych skoków tłumienia... Może żwir drobny, troszkę wytłumi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...