Skocz do zawartości

[wypadek]


SOAD

Rekomendowane odpowiedzi

W Sczawnie na scianie to trudno się nie wywalić, zła geometria roweru {za długa górna rura, zbyt niski widelec} sztyca za wysoko i ma się wrazenia na długo. W takie zdjecie - "na sekundę przed wypadkiem" można się wczuc i wstawić siebie w miejsce "przyszłego poszkodowanego", adrenalina podczas kraksy jest bardzo intensywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie juz udawało zjezdzac ze sciany na langach ale na zablokowanym amorku wczesniej na treningch jak miałem otwartego to strasznie mi dupe wynosiło na 1 korzeniach jak amor sie uginał i nie raz jadac na przednim kole zatrzymałem sie na drzewie które stoi na srodku zjazdu.Co do tej geometri ramy to mamy w klubie kolesia który jedził na rowerze LUKAS!! i zjechał ten zjazd na tym rowerze co prawda nie za 1 razem ale dał rade i to poczatkujacy,ja ten zjazd juz znam dobrze ale jak bym dostał takiego lukasa to bym sie bał jechac nim na trening gdzies w teren juz nie mowiac o scianie

to jest własnie cała sciana

 

adrenalina podczas kraksy jest bardzo intensywna

nie tylko podczas kraksy, ile razy bym nie zjechał sciany to za kazdym razem adrenalina jest wielka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrenalina podczas kraksy jest bardzo intensywna.

 

chyba po kraksie

moje kraksy jak do tej pory trwały takie ułamki sekund że nie jestem w stanie nawet odtworzyć jak leciałem

spod tira czas lotu na słup oswietleniowy trwa jak wypowiedzenie pierwszego m w słowie mama

 

SOAD na zdjeciu ściana nie wygląda groźnie

ale lukasem chyba bał bym sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOAD na zdjeciu ściana nie wygląda groźnie

racja nie wyglada tak groznie ale jak to na zdjeciach bywa... ten zjazd to jest jeden z trzech najniebezpieczniejszych zjazdów w europie

znalazłem jeszcze 2 fotki sciany na stronie langa zobaczcie czy na tych zdjeciach nie wyglada tak groznie,zwróccie uwage te nachylenie.Sadłecka w tym roku na tym zjezdzie lezała.

Foto1

Foto2

na 2 fotach sa zawodniczki z halsa troche przysłaniaja cały zjazd ale troche go tam widac.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ścianie jest stromiej niż na tym podjezdzie http://img249.imageshack.us/my.php?image=dsc04257ax1.jpg

a tu ściana - http://img217.imageshack.us/my.php?image=dsc04353xr3.jpg zdjęcie zrobione pod kątem około 30 stopni do lini horyzontu. Wrzucajcie jeszcze jakieś foty przedwypadkowe - tylko nie tragiczne... {sytuacje na drodze - lepiej nie}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...