Skocz do zawartości

[amortyzator] Jaki amorek za ok 500/600zł ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Powyzszy Rock Shox Duke dotarl do mnie wczoraj. Rzeczywiscie wyglad zewnatrzny imponujacy, jak na 1,5-roczny staz - wyglada niemal jak nowy. Dzis zostal zalozony do roweru wraz z nowymi sterami TIOGA ANN-1... Panowie BAJKA! W porownaniu do poprzedniego... 'czegos', amor RS Duke to poprostu nieporownywalna roznica! Dziala mieciutko, wybiera pieknie wiekszosc nierownosci... Nie wiem jak jest ustawiony, bo nie mam pompki zeby sprawdzic cisnienie, ale jest dobrze tak jak teraz jest. Front roweru podniosl sie o 10mm i tak jak powiedzial Xystsoff, od razu idzie to wyczuc - po przejechaniu kilkunastu metrow od razu poczulem, ze kierownica inaczej chodzi na skretach. Jednak po kilkunastu km juz roznicy nie czulem :D

 

Ciesze sie z udanego zkupu. Teraz wreszcie amor w moim rowerku to rzeczywiscie amor i wspaniale spelnia swoja role, a nawet kolorem (ciemny stebrny) komponuje sie idealnie z rowerem (niebiesko-ciemno srebrny).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam!

Mam pytanie, co byście polecili w granicach 500 max 600zł?

Waże 56kg.

Zależy mi na czymś lekkim, coś powietrznego?

W tych granichach jakie amortyzatory są najlepsze?

Wolałbym nowy, ale jeśli jest coś dobrego używanego (chociaż używane źle mi się już kojarzy).

Dzięki z góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manitou axel najlepszy by był

 

dużo jest w tej cecnie fajnych amorów ale teraz to nie wyrwiesz nic fajnego bo jest po sezonie i wszystko jest wykupione.

moja rada dozbieraj kase to przyszłego sezonu ok900 zł bedziesz miał to kupisz na pewno sobie coś fajnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...