Skocz do zawartości

[Kierownica] Baranki na Szose Karbonowe !


Kariya Jin

Rekomendowane odpowiedzi

A jaka masz srednice rury podsiodlowej? Moze taka sztyca by sie nadala http://www.allegro.pl/item201964418_karbon...27_2_od_ss.html

 

A co do kierownicy to moze wyroby accenta?

http://www.allegro.pl/item199782143_kierow...bon_31_8mm.html

Nie wiem, nie mialem z nimi stycznosci, ale ta sztyce ma 2 kolegow i nie narzekaja na nia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sztyca jest pierwsza klasa ;) ,aż się zdziwiłem , że tak tanio :surprised: . Co do kierownicy hmmm ja na razie mam stal i nie mam specjalnie dużych drgań . Są bardziej lekkie nawet nie z karbonu . Chyba jej nie zakupie , ale sztyce owszem ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiera ci duzo nie da

o wiele lepszym pomysłem jest kupienie carbonowego widelca, niemniej jednak widze ze masz sterówke 1 a nie 1/1.8 wiec moze byc problem

Co do kiery lepiej kupic drozszy sprzęt niz tani bo carbon promaxa lubi sie łamać

 

ile masz na tego baranka kasiorki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz :D ja tam troche tych promaxow widzialem polamanych, nie wiem na ile przez zle uzywanie- tj. za mocne zacisniecie[bo pewnie to glowny powod].

 

Mam tą sztyce i ma 2 glowne wady:

- Straszni sie rysuje :/ - tj jak ja ustawiac to jak nie masz ustalonej wysokosci siodelka to lepiej od góry w dół , bo jak bedziesz musial z nia wrocic to za dobrze to nie bedzie wygladalo.

- Jarzemko jest zrobione do bani w miejscu gdzie ustawiasz kąt siodłą- gdzie są te wypustki ktore po skrecniu trzymaja i nie maja sie przesuwac. Są strasznie drobne i jakos dziwnie zrobione, zle się tym operuje, kiedys mi potrafilo przeskakiwac i jak tam sie troche piasku dostanie trzeszczy jak chole.... a zeby to wymyc to tez sie trzeba troche ubawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 znajomych zasuwa na nich na wyscigach MTB i nic im nie ma ;) Jak Cie znam Kariya to nie bedziesz dzikowal... Nie powinna peknac chyba ze bedziesz zacisk ciagnal na chama do konca :) A co do kierownicy sie nie wypowiadam, bo nikt ze znajomych na takich nie jezdzi i nie widzialem jej nawet w realu :P

Szajbz : Musi tlumic. Bynajmniej wdg producenta dobrze tlumi a warstwa carbonu jest tam wlasnie po to zeby wytlumic drgania. Tak samo jak mostki widelce etc :033:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...