Skocz do zawartości

[drogi rowerowe] w Białymstoku


piecia015

Rekomendowane odpowiedzi

ja po mieście to w sumie nie latam ale lubie trasę zwycięstwa--> aleja piłsudskiego-->sienkiewicza---> wasilkowska i potem hyc do lasu pietrasze i torami do obwodówki --->sienkiewicza---->zwycięstwa i do domu :]

 

taka rekreacyjna trasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jako ze na razie niestety nie mam dotepu do roweru (i tak bedzie przez kolejne 7 tygodni :P) postanowilem ukladac sobie traski na kompie (na razie Białystok i okolice, potem moze gdzies dalej... kto wie :))

 

Trasy

 

na razie sa tu tylko dwie traski ktore przejechalem kilkakrotnie (jak bede mial czas i checi to uloze moze cos nowego)

jest to plik .kzm i otwiera sie to w GoogleEarth, nalezy zaznaczy w panelu kontrolnym aby program wyswietlal nazwy ulic i miejscowosci(bo jak wiadomo zdjecie satelitarne google naszej miejscowosci jest "wspanialej" jakosci) wtedy kazdy kto orientuje sie w tych okolicach powinien sobie poradzic

 

Trasa 1: nie wiem jak jest dluga ale wg. GoogleEarth jest to okolo 30km (moim zdaniem google nie koniecznie wskazuje dobrze odleglosc ale jak ktos ma ochote i licznik moze to sprawdzic), bardzo fajna trasa w 2/3 asfaltowa, mozna sie wybrac z dziewczyna i zatrzymac przy teatrze wegierki badz przy fontannie na plantach a jak co to do lasu pietrasze tez jest niedaleko :P

 

Trasa 2: wg. GoogleEartch okolo 60km, w wiekszosci asfalt, w razie upalu mozna zatrzymac sie nad narwia i wykompac :).... aaaa i na trasie do zabludowa uwazac na tiry.... droga jest waska i o nieszczescie bardzo latwo

 

a tak btw. wie ktos moze czy istnieje taki gps ktory czyta te pliki .kzm?? bo fajnie by bylo ulozyc sobie tak traske, wpadkowac ja do gps'a i jazda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...