Skocz do zawartości

[buty] Northwave Hydrogen - opinie!


Sekman

Rekomendowane odpowiedzi

od kogo slyszales, ze podeszwa szybko peka/pada? od uzytkownikow shimano? ja tez wiele slyszalem...we wtorek pierwsze w histori ladowanie na marsie!

 

te buty wygladaja porzadnie i sa wykonane z dobrej jakosci materialow. potrojne zapiecie na rzep powinno gwaratnowac dobre trzymanie nogi. wspomniane przez ciebie pedaly ciesza sie dobra opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, takie teksty o podeszwach jak dla mnie możesz wsadzić między bajki. Co prawda nie mam tych butów, tylko model niżej (Action), które oparte są na tej samej podeszwie i po roku używania absolutnie nic się z nią nie dzieje. Reszta buta z pewnością będzie bardzo wysokiej jakości. Wnioskuje po tym, że z moimi butami absolutnie nic złego się nie dzieje (co prawda mają jedno malutkie przetarcie materiału którym są wyłożone w środku powstałe z mojej winy). Ogólnie uważam je za świetne buty i możesz je śmiało kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale strasznie szybko się owe zółte korki zdzierają. Moje mają może 500km i są zdarte do połowy. Co do trwałości to na razie niewiele moge powiedzieć, troche odłazi materiał z czubka buta, tam jest taka jakby nylonowa powłoka no i odłazi...kumpel ma ten sam model miesiąc dłużej i też ma to samo. Pozatym bardzo przyjemne są, przewiewne i wygodne, na początku troche obcierały jak trzeba było podejśc kawałek ale sie już dopasowały i nie obcierają. Rzepy się szybko brudzą ale równie szybko same się czyszczą. Są to moje pierwsze buty SPD więc nie mam porównania toteż nie wypowiem sie czy warto czy nie... Poprostu macie moje wrażenia z użytkowania i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało sie. Kupilem, i to w sumie za male pieniadze. Poki co przejechalem jakies 200km w nich i jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobra wentylacja. Rzepy sprawują się dobrze. Podeszwa sztywna jak diabli. Bardzo pozadnie wykonane do tego gwarancja 2 letnia. Po wiekszym przebiegu zaktualizuję opinie, choc watpie zeby sie zmienila :D

 

Do tego mam 520 i dziala bardzo poprawnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja jeszcze dorzuce swoją opinie.

Mam hydrogeny + 520 i sprawuja się świetnie:)

Mam wkręcone koreczki od korków takich piłkarskich, seryjne żółte są bardzo mało wytrzymałe.

Jedyne miejsce gdzie poci mi sie stopa to śródstopie, język w butach jest nieprzewiewny.

Buty mam ponad rok i nie noza wiekszych śladów użycia oprócz zakurzenia, przybrudzenia itp. nie rozklejają się.

Podeszwa nie ściera się, są sztywne i wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...