Skocz do zawartości

[stery]RITCHEY Comp Logic Zero integrated


absalon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wlasnie doznalem szoku, kiedy obrocilem rower do gory nogami to przez gorne lozysko wylalo sie dosc sporo wody a jezdzilem ostatnio po deszczu, nie mam pojecia jak uszczelnic te stery a moze to sa jakies dziadowskie albo zle zlozone, tak przy okazji to ktore sa naprawde dobre. Pozdrawiam

moze ktos mi doradzi co z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Myslę, że stery sa szczelne. Woda może dostawać się np. przez rure podsiodłową. Wszystkie ,,rury'' ramy są ze soba połączone otworami. Woda mogła sie znajdować w jakiejś innej części, po odwróceniu przelałą się do główki ramy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, niestety Ritchey w najtańszych modelach nie grzeszy szczelnością. Jest to możliwe i niestety mi też się zdarzyło.

 

A jak zaradzić? Są specjalne osłonki na stery [bBB, Setlaz i chyba Lizard Skin robią]

 

Albo kupić lepsze stery na łożyskach ACB :(

 

BTW - Warto kupować FSA Impact?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Myslę, że stery sa szczelne. Woda może dostawać się np. przez rure podsiodłową. Wszystkie ,,rury'' ramy są ze soba połączone otworami. Woda mogła sie znajdować w jakiejś innej części, po odwróceniu przelałą się do główki ramy. Pozdrawiam.

bardzo wszyskim dziekuje za pomoc <_< wydaje mi sie ze jednak przyczyna lezy w sztycy, mam ja mocno scisnieta bo ciagle opadala a jest karbonowa i pod zamkiem na rurze podsiodlowej mogla sie pojawic szpara bo jak wyjalem sztyce byla cala z piachu az do samego dolu, jak ta teorja sie sprawdzi to bede musial kupic nowa sztyce albo uszczelnic ja nawet silikonem <_<

a to jest ten rower moze komus przyjdzie cos innego do glowy

http://www.kellys-bicycles.com/index.php?m...1&pID=11671

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...