Skocz do zawartości

[weekendowy wypad] do Międzybrodzia Bielskiego - jakie trasy?


turim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję weekendowy wypad z dziewczyną do Międzybrodzia, bierzemy ze sobą rowery, jakie trasy polecacie?? było by miło gdyby w większości dało się jechać, jak najmniej nosić czy prowadzić rowery:) preferowany dystans - do 40-50km. za propozycję z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyśliłem sobie jedną trasę, z Międzybrodzia Bialskiego pojade do Porąbki, gdzie skręce w prawo i pojadę przez osadę "Wielka Puszcza" na Przełęcz Kocierską. Z przełęczu zjade do Cerchli i nad Zalew Żywiecki. Potem przez tresną skoczę do Międzybrodzia Żywieckiego i dalej do punktu wyjścia czyli Bialskiego. Może jakoś zmodyfikować tę traskę?? jakieś propozycje??

 

dołączam mapkę planowanej trasy:)

 

t701214_mapka1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy się tam wybieracie ?? może bym sie zabrał z Wami na jeden dzień pojeździć ?

prawdopodobnie 15 czerwca, ale to wszystko zależy od pracy. Ale moze sie uda:)

ps. musze jeszcze dokupić bakażnik na dach do auta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Musze powiedzieć ze wybrałes bardzo ładną trasę w zeszłym roku tamtedy jeździłem i było pieknie tym razem tydzień temu byłem wielkiej puszczy tzn trasa wygladała Wadowice - Andrychów - Czaiec - Porąbka -Tresna - Wielka Puszcza -Targanice - Andrychów - Wieprz- Wadowice kilometraż ok 65km pzejechaliśmy cała trase w 3h tu est kilka fotek z tej wyprawy :

 

http://picasaweb.google.pl/rowery1/Wadowic...key=8njvg4yu0VE

 

trasa jak juz mowiłem nie jest zbyt górzysta jedzie se bardzo przyjemnie tylko na wielka puszcze jest telikatny podjazd od strony porąbki a od strony taranic juz jest wiekszy ale i tak polecam!!!!

 

Jesli byście jechali w sobote 16 czerwca to moglibyśmy sie gdzies tam spotkac i pojeździć ale niestety w piąte jeszcze pracuje :)

 

więc zycze milej wycieczki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...