Skocz do zawartości

[ustawki] wspólna jazda


frondziak

Rekomendowane odpowiedzi

myślałem że dziś będzie słonko i podsuszy kapkę ale :/ tam gdzie nie ma cienia to ziemia daje rade ale tam gdzie drzewa to gleba jak gąbka, trochę sie zastanawiam nad tą skandia bo nie chce mi sie zmieniać opon a na moich to może ciężko, no nie wiem przemyśle to jeszcze najwyżej na szosę ruszę, ale to jeszcze wszystko jest nie wiadome

 

http://img134.imageshack.us/img134/913/img8902dh4.jpg tak dzisiaj było w lesie, fotka zapożyczona od japierdykam

 

 

siema właśnie widzę ze pada deszcze wiec już wiem że na 100% nie jade w teren z tego co czytałem co sie dzieje w lesie to ehhehe

więc jutro

 

100% szosa, tempo tlenowe, wyjazd ok 8-9-10 kierunek jeszcze nie znany, dyst. ok 100km jak coś to pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Lukasem się ustawiliśmy na 9,00 pod orlenem na głębokiej, północne tereny ze skrętem na nałęczów coby kobitki pooglądnąć :D Jak ktoś chętny to przybywać. W sumie to chcemy stówkę zrobić jak coś.

Co do brejdaka i skandii to pewnie da znać jak wróci czy będzie się chciało grzebać w błocie :D

 

edit:

Rogi

Braciszek mi napisał, że start na skandię ok. 8:00 zapewne gdzieś od nas z czubów. Najwyżej dokładniej dopisze resztę później lub z samego rana, więc jak coś to daj znać, że nadal chętny, żeby darmo nie skrobał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam propozycję następującą

 

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&amp...925598&z=10

 

Wychodzi w sumie coś około 100

Z racji, że muszę być na 11 w domu więc proponuję wyjazd o 6.

 

 

___

Pozdrawiam

ArtiArt

 

PS.

Oczywiście jadę jak będzie sucho.

 

 

Mała zmiana

Zbiórka o 7.45 Jet JPII. trasa bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapraszam na rajd rowerowy. Jest to impreza organizowana przez Zarząd KU AZS KUL. Zależy nam na jak największej liczbie uczestników, także spoza KULu. W końcu miłośnicy rowerów to jedna wielka rodzina ;)

 

Sobota, 26 kwietnia 2008, godz. 10

Start: Ścieżka rowerowa przy Decathlonie (al. Spółdzielczości Pracy).

Zakończenie: Plac Zamkowy

Trasa będzie prowadzić m.in. przez dolinę Ciemięgi. Długość i dokładny przebieg trasy ustalimy w trakcie, w zależności od liczby uczestników i ich możliwości. Mam nadzieję, że pogoda nie pokrzyżuje nam planów.

 

Dobra zabawa gwarantowana, zapraszam serdecznie :D

 

pOZ:Drower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie długo oczekiwany objazd Skandii robimy ;) Pogoda jest więc lecim :)

No to tak: ustawka o 8:30 na Statoilu przy ul. Jana Pawła 2. Czas przyjazdu jaki wyjdzie :) Dystans jak coś to powyżej 100km wyjdzie.

Kontakt jak coś: gg2729502, kom694082445.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie bylo, troche kondycyjnie siadalem przy was bo w sumie dopeiro 3tydzien na rowerze smigam. Zadnych danych oprocz dystansu nie znam a slyszalem ze cos kolo 130-140km srednia tez jakas fajna wiec wszystko OK. Meczace podjazdy dadza sie we znaki.. jeszcze czuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kto ma ochotę objechać w sobotę trasę Skandii? ja się wybieram, jeśli ktoś ma jeszcze ochotę to zapraszam, to będzie moja pierwsza jazda z kolegami z forum, i tak gwoli ostrzeżenia - moja kondycja nie jest najlepsza, przejchać trasę przejadę, ale raczej niezbyt szybkim tempem, to będzie w zasadzie mój pierwszy tak długi wypad w tym roku :/

 

Godzinę proponuję ustalić wieczorem, jak już ktoś się zgłosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...