Skocz do zawartości

[ustawki] wspólna jazda


frondziak

Rekomendowane odpowiedzi

No było całkiem spoko, choć po długiej przerwie w jeżdżeniu to na końcu wysiadaliśmy. Jedna złapana guma przez Lukasa na torach (jadąc wzdłuż, nie w poprzek), wiatr podczas powrotu i mój lot nad kierownicą :rolleyes:

78km zrobione (przeze mnie, bo czekając pod lidlem ~5km zrobiłem kręcąc kółka), średnia ~18 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jako że w najblizszych dniach nie zanosi się na zimę organizujemy w sobotę (jesli wszystko wypali) małą wycieczke:

Lublin-Jabłonna-Piotrków-Bychawa-Kiełczewice Maryjskie-Strzyżewice-Osmlice-Lbn: dystans ok 100km, wyjazd godz 8 lub 9, trasa jesli nadal bedzie błoto to tylko asfalt :/,

w planach: zwiedzanie cmentarzy z I-ej wojny swiatowej, starych młynów na Bystrzycy i jeśli wypali to ognisko :mellow: a jak nie to upieczemy kiełbase na palniku

wymagane: rower :D, oświetlenie lub odblaski wrazie powrotu po zmierzchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł rozprostowania kości fajny, ale niestety nie mogę sobie na razie pozwolić na całodniowe wybycie z domu w sobotę.

Uważajcie na siebie jak będziecie jechać po szosie http://www.poznan.policja.gov.pl/?a=2891 najświeższe informacje są takie, że drugi rowerzysta (Zbyszek) umarł wczoraj w szpitalu, trenowali przed rozpoczęciem sezonu.

Dodatkowo powiem, że w sobotę został potrącony syn jednej kobietki od nas z pracy....jechał po szosie przy zalewie, potrącił go wyprzedzający Żuk i zaczepił lusterkiem. Wszystko skończyło sie tylko upadkiem i zniszczeniem ciuchów rowerowych za kilkaset zeta.

Tak więc pozdrawiam w sposób jaki robią to używający radia CB czyli.....szerokości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem strazna tragedia <_< na prostej drodze ich potrącił, niestety w starciu z rozpedzonym samochodem rowerzysta ma małe szanse ale sam tez jestem kierowcą i kilka razy miałem ochotę zatrzymać się i olać rowerzystę (np.ewidentny brak zasygnalizowania skrętu lub całkowita olewka zasad ruchu drogowego) jak dla mnie to powinny wrócić karty rowerowe dla tych co nie mają prawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...