Skocz do zawartości

[stery] i ich mieszanka


arbuz92

Rekomendowane odpowiedzi

witam

posiadam rame na stery zintegrowane i ostatnio zrobilem blad kupujac zwykle stery i wydalem na nie 104 zl ;/ ( pig DH PRO) i mam takie pytanie czy moge kupic najtansze stery zintegrowane tylko po to zeby miec dolna i gorna miske i poprostu przelozyc do nich te lozyska maszynowe z PIG DH PRO ?? czy raczej kupic calkiem nowy komplet ?? troche mi to nie na reke by kupowac nowe na lozyskach maszynowych (zalezy mi ma tym) za kolejnie 100 zl ....

PZDR

arbuz92

dzieki z gory !!

 

prosze o pomoco !! :) oraz jezeli ktos ma do sprzedania miski od sterow zintegrowanych (maszynowych) tez jestem zainteresowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Są adaptery, któe wbija się w ramę przystosowaną do sterów "zintegrowanych", a dopiero w nie wbija się miski klasycznych sterów ahead. W polsce nie widziałem, ale podejrzewam, że można zlecić wykonanie takowych w zakładzie tokarskim.

Prościej będzie jednak kupić prawidłowe stery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takowe adaptery mialy do niedawna ramy gianta. sam mam takie dwa - pierscienie z ząbkami, wykonane z aluminium. przy normalnej jezdzie takie rozwiazanie nie powoduje zjajowacenia głowki, strzelania czy luzow na sterach. nie wiem co w przypadku uzytkowania ekstremalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...