Skocz do zawartości

[rękawice] rękawice do Free ride-u.


Rękawice do free ride-u :)  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wg. Ciebie s? najlepsze r?kawice do FR?

    • Dainese
      1
    • Fox
      2
    • 661
      1
    • Troy Lee desings
      3
    • Scott
      1
    • Alpinestar
      0
    • Ufo
      0
    • INNE...
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Fox Static (chyba tak się pisze) - długie palce, w miarę ochrona (naszywane kawałki gumy), wentylacja na zadowalającym poziomie. A i jak coś się popsuje to dystrbutor szybciutko i bez problemów załatwi reklamacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczegóż to SCHWEFEL?? Są zwolennicy jednej marki i innych... Niema tutaj nic dziwnego. Jeden jegomość wyśmieje UFO inny powie że własnie one najlepsze a ktoś znów poleci FOX-Y którymi jest zachwycony...

 

Prosiłem również o komentarze w których koledzy napiszą co sądzą o poszczególnych modelach.

 

Tak więc sonda jest na własciwym miejscu!

 

Pozdrawiam SCHWEFEL!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz MXową firmę SINISALO. sam mam już trzeci rok - świetnie wykonane, super kolorystyki i ochrona dłoni - i zamknęła się w stówce.

jeśli chodzi o fajne rękawice ze wzmocnieniami - polecam CARBON MX LEMONSPORTA. mam różne kolory i rozmiary :huh: wygodne :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieczas na spory drodzy Panowie. -> SCHWEFEL, NAPATOS

 

:) Sonda była by bardzo rozległa gdybył wypisął w jej podpunktach modele którymi jestem zainteresowany... na razie uzyskuje od innych odpowiednie odpowiedzi :D:huh:

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...