Skocz do zawartości

[maraton] Nałęczów, 20.05.


buczo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja również bardzo bym chciał wystartować byłby to mój pierwszy maraton. Mam pytanie na jakich dystansach bedziecie startować?? Jaki jest typ nawierzchni tej trasy ?

pozdrawiam verbcd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę na mega :blush:

A co do nawierzcni to jeszcze nie jechałem tej trasy ale patrząc na pozostałe tereny lubelszczyzny należy się spodziewać piasku, jakichś szutrów i ogólnie raczej sypkich nawierzchni. Pozaty jeszcze oczywiście dużo asfaltu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja dojechalem na zaszczytnym 145 miejscu (Medio). Biorąc pod uwagę fakt, że to mój pierwszy maraton, że ostatnio mało trenowałem i że niemłody już jestem, to nie jest tragicznie.

Pod względem organizacji nie mam nic Panu Langowi do zarzucenia, ale trasę to bym trochę inaczej poprowadził.

 

anulkaa - dzieki za fotki z finiszu. Jestem na jednej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem Medio poza konkursem na treku, a decyzję rundzie do Kazika podjąłem jak główna grupa przejechała ostry start :unsure:. Trasa bardzo fajna, ale zjazdy w wąwozach po płytach masakryczne, myślałem że mi się rower rozleci. Tym bardziej wielki respect dla Pana z Łęcznej na kolarce, z którym dojechałem do mety i który podrzucił mnie potem do Lublina :D

I wielki szacunek dla organizatorów, że nie mając numerku mogłem skorzystać z bufetu; next time wcześniej się namyślę na wyścig ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...