Skocz do zawartości

[śrubki] oczywiście alu


Slawek_l_83

Rekomendowane odpowiedzi

kolor jak kolor ale materiał. miałem alu no-name ( kupione w motocyklowym sklepie ) i po kilku dokręceniach/odkręceniach do kosza. plastelina jakaś :whistling:

koledzy używają śrubek no-name z jakiegoś sklepu internetowego i poza kolorem który bardzo wyblakł żadnych problemów :sweat:

różnie to bywa :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do transakcji to zero problemu, email o zakupie wysylce itd. wszystko na miejscu, takze tu nic zlego powiedziec nie moge.

 

Doszly w kilka dni. Teraz czekaja na transport na wyspe :confused:

 

Po prostu nie moglem uzyskac odpowiedzi na moje pytanie, a dzwonilem nie raz na podane numery, szkoda bo moze akurat mieli to czego szukalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co i co ? I nic nie wyszło

 

Dotarły do mnie śrubki. 9 od Pro Bolta i 1 od Vincere. Kolorem różnią się bardzo, ale to mi nie przeszkadza. 4 śruby mają za mały rozmiar gwintu. Tak to jest jak się suwmiarki nie posiada :) Akurat te 4 miały być do klamek i manetek. ;)

 

Fotki:

post-121627-1261309186,75_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śrubek z CR używają koledzy i po roku są blado-różowe. materiał dobry ale kolor nie ok.

Bardzo fajne śrubki robi Extralite. i w bardzo ładnym odcieniu. zastanawiam się obecnie nad zakupem dwóch Extraboltów 12 ale 20pln/szt troche boli.

najlepiej to zgłoś się do kolegi Sime który to jest dystrybutorem Pro-bolta. u Niego zapewne znajdziesz to czego szukasz.

Vincere też ma Pro-bolta ale wybór jednak nie tak duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie pilnikiem, lub malutkim wiertełkiem spróbować podszlifować to o co zachacza śruba. Lub po prostu samą śrubę delikatnie podpiłować, ale nie będzie to za fajnie wyglądało :)

 

 

Witam!

Chętnie się z kimś zamienię za 4 Śruby aluminiowe z Pro Bolta kolor złoty, rozmiar: M5 x 16 mm na 3 sztuki M6 15, 16 mm lub 20 mm koloru dowolnego. Chcę się zamienić, ponieważ po prostu zamówiłem zły rozmiar do klamek i manetek Shimano, z braku suwmiarki :)

 

Kontakt poprzez:

- PW

- GG: 7718935

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...