Skocz do zawartości

[Czechy] Ceny?


Nasti

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż jedziemy na wycieczkę klasową. Będziemy 2 dni w Czechach. Czy ktoś z was orientuje się jakie tam są ceny np. elektroniki, części rowerowych itp.? Czy jest taniej niż w Polsce bo może coś by mi się udało przywieźć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistacje i drogie alkohole ze spożywki. W Czechach jest dość tania konsumpcja w restauracjach. Tanio i większym wyborze można kupić sprzęt do sportów zimowych. Czesi mają też dobre Izotoniki rodzimej produkcji, które też są sporo tańsze niż w Polsce. No i oczywiście warto zwrócić uwagę na niektóre ceny na rowery czeskiej produkcji. Co do ciuchów i obuwia często trafiają się przeceny. Jeszcze jak poważnie grałem w koszykówkę robiliśmy grupowe wyprawy po buty :D

Ach gdzie te czasy jak sie rowerkiem do Czech na piwko jechało :(

Polecam liberecki kraj szczególnie rowerzystom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistacje i drogie alkohole ze spożywki. W Czechach jest dość tania konsumpcja w restauracjach. Tanio i większym wyborze można kupić sprzęt do sportów zimowych. Czesi mają też dobre Izotoniki rodzimej produkcji, które też są sporo tańsze niż w Polsce. No i oczywiście warto zwrócić uwagę na niektóre ceny na rowery czeskiej produkcji. Co do ciuchów i obuwia często trafiają się przeceny. Jeszcze jak poważnie grałem w koszykówkę robiliśmy grupowe wyprawy po buty :)

Ach gdzie te czasy jak sie rowerkiem do Czech na piwko jechało :D

Polecam liberecki kraj szczególnie rowerzystom.

 

No i właśnie o taką odpowiedź mi chodziło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...