Skocz do zawartości

[rower] Radon gdzie można obejrzeć w Poznaniu


Przeor

Rekomendowane odpowiedzi

Noszę się z zamiarem sprawienia sobie nowego roweru. wybór padl na Radon-a. Bardzo dobre recenzje w necie, dobra cena itd. Mam pytanie gdzie można obejrzeć te rowery w Poznaniu? Z kupnem nie byłoby problemu bo można przez jakiś sklep internetowy ale najpierw chciałbym się przymierzyć. Szukałem w internecie, nic nie znalazłem a nie chciałbym biegać po wszystkich sklepach. Jeżeli wiecie gdzie to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że tak daleko nie jest ale ten kierunek jest mi nie po drodze i zważywszy na mój chroniczny brak czasu nie wiem kiedy będę miał okazję tam przebywać. A może jak będziesz w Bydgoszczy to poszukasz gościa o zbliżonej do mnie budowie (podałbym Ci wszystkie moje wymiary :) ), każesz mu wsiąść na rower i opisać jak się czuje ;) . Co Ty na to? Tak poważnie to faktycznie nie mam czasu na nic, np bardzo chciałbym się kiedyś z Wami wybrać na taką niedzielną wycieczkę (uważnie śledzę gdzie jeździcie) ale jak nie praca to szkoła i tak w kółko. Ale trzeba być dobrej myśli, kiedyś się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Wiem, że tak daleko nie jest ale ten kierunek jest mi nie po drodze i zważywszy na mój chroniczny brak czasu nie wiem kiedy będę miał okazję tam przebywać.

Jeżeli chcesz obejrzeć Radona to możemy się gdzieś umówić. Nabyłem ZR Team Pressure drogą kupna :rolleyes:

Jakby co daj znać: GG655677

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...