Skocz do zawartości

[smar] W sprayu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dużo słyszałem o tym że aby nasmarować trudno dostępne miejsca należy użyć smaru w sprayu. Mam zamiar sobie taki kupić, ale nie wiem który jest najlepszy i czy kupować taki, czy po prostu wystarczy zwykły smar. Chodzi mi tu o smar ogólnie przeznaczony do roweru, nie do łańcucha oraz do napędu. Więc jaki smar w sprayu będzie najlepszy do roweru? Czy po prostu wybrac zwykły smar stały? Jeśli stały, to jaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co rozumiesz pod pojęciem trudno dostępne miejsca?

Ja tam smaru w sparayu używam tylko w celach zastępczych - jak coś akurat skrzypi lub trzeszczy (i do tego używam WD40).

A do smarowania trudno dostępnych miejsc (mam tu na myśli stery, piasty, wszelkiego rodzaju gwinty itd itp) używam smaru do łożysk tocznych ŁT (numer 43 chyba) - całkiem spory pojemnik kosztował aż 2,50 zł w sklepie motoryzacyjnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spreje sa lipne..bo sie roznosza nie tam gdzie potrzeba. Koronki chodzi Ci o wolnobieg z tylu? Okrecasz go...i zakraplasz krople bezposrednio w przerwe miedzy zebatkami a lozyskami...a nie meidzy koronki..bo potem sie tylko syf zbiera. Pancerzykow to lepiej nie brudz smarem..bo tylko bedzie lepiej zbierac brud.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...