Skocz do zawartości

[trasy] W okolicach Stalowej Woli


THRAK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Znacie jakieś ciekawe trasy w okolicach Stalowej Woli? Bardziej interesują mnie trasy w terenie niż po asfalcie.

Proszę wpisujcie przebieg trasy, jak mniej więcej wygląda jej profil i ilość kilometrów.

 

Dziekuje i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmmm zależy jaka długość tej trasy ma być:P Ja często się pojawiam w okolicach Grębowa, Bojanowa lub innych tego typu dziur to mogę Ci podać parę tras. Jednak ja lubię jazdę mieszaną z przewagą asfaltu i zazwyczaj na 40km tylko 10 jeżdzę po dziurach. :P Tylko problem jest jeden musisz mieć dobrą orientację w terenie, bo ścieżek, szczególnie na Budach, jest dużo. Jeżeli lubisz ekstremalne zadupia możesz skorzystać z mapa.szukacz.pl i zmniejszyć sobie skalę na 8, wtedy masz już wszystkie ścieżki. :)

 

Ps. jeżeli znasz jakieś trasy w kierunku grębowa lub bojanowa, to też daj namiary :P Może ja skorzystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Ja czesto jezdze po lesie kolo Huty Stalowa Wola (HSW) jest tam duzo lesnych sciezek. Jestam bardzo ladnie. Sa sciezki proste, z pagorkami jest nawet jedna wieksza gorka. Polecam to miesjce. Pozdrowienia dla rowerzystow ze Stalowej Woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
[...] Bojanowa lub innych tego typu dziur to mogę Ci podać parę tras. Jednak ja lubię jazdę mieszaną z przewagą asfaltu i zazwyczaj na 40km tylko 10 jeżdzę po dziurach. :) [...]

Ale ta droga na bojanów to jest skład łat i dziur.

 

Ja od siebie mam taką dłuższą trase. Co prawda nie ze stalowej ale kółko jest. Start dom -> Nowa dęba -> Bojanów -> Nisko -> Stalowa -> Grębów -> Tarnobrzeg -> dom. To daje 120Km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc dziury miałem na myśli teren :P Dla mnie ta trasa, którą zaproponowałeś jest zbyt monotonna, wolę jakieś trasy z małymi górkami np. na poręby dymarskie-kopcie-majdan. Tam przynajmniej parę górek jest. A tu?? Tylko jedna w miarę za torami :rolleyes: Na Budę jest podobnie, ale przynajmniej stawy są i można pooglądać. :)

 

Ps. Jesteś z Nowej Dęby :?: Jeżeli tak to ile masz lat i jaki sprzęt może rozpoznam Cię, a ty mnie :angry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Za Stalową wolą skręć w prawo i spróbuj się dostać na krawce: Emocje gwarantowane ok. 10 stromych podjazdów i zjazdów. Wejdź na szymkowar.fotosik.pl tam będziesz miał zdjęcie ze znakiem stalowa wola, jadąc tą trasą przejedź przez asfalt i wejdź na takie betonowe płyty, będą się ciągnąć ok. 2km i jak się skończą skręć w lewo :( A dalej to już musisz sam zobaczyć, bo nie pamiętam :) Trasa jest świetna, chyba najlepsza jaką do tej pory jechałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa kolica do jazdy jest jeszcze kolo Turbi, Wólka Turebska, Radomyśl nad Sane. Moza równiez szynobusem (oczywiscie rowerem bo jest tam miejsce na rowery) pojechac do lipy albo krasnika i wrócic rowerm. hehehhee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakiś czas temu władcy naszych okolic zrobili ścieżkę rowerową przez las wzdłuż drogi na Tarnobrzeg. Ścieżka biegnie przez las po żwirowato-gliniasto-piaskowej drodze. Mozna wybrac dwa warianty ścieżki. Albo w pewnym momencie skręcić w prawo i jechac przez las do Zaosia ( wszystko na miejscu oznaczone mapami ) a dalej jak kto chce bo trasa się kończy. Albo cały czas prosto aż do Jamnicy. Potem można wrócić ta samą trasą albo przez Jamnice do Kotowej Woli, Zaleszan I szosą Sandomierz-Stalowa Wola wrócić do domu ( jeśli ktoś mieszka w Stalowej). Ciekawa trasa nie za duża nie za mała.. Po drodze mozna ugasić pragnienie w Gminnej Spółdzielni, która jest w prawie każdej wsi przez którą się przejeżdza. Sklepy z klimatem :) Cała trasa to zależnie od wariantów ok. 20-30 km. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

można jechać na pysznice, potem kawałek za kościołem w lewo na Piskorowy Staw, można odbić na Studzieniec, ja tam wczoraj na grzybach byłem :D , potem na Spokojną i Krzaki (tam ładny odcinek drogi i lasów), wracając do Stalowej można przez Nisko lub Zarzecze i Kłyżów. Trasa liczy ok. 50 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy temu...

Trasa ktora opisal szymkowar jest nawet ok..dobija mnie tylko te fragment z tych plyt betonowych..nielubie bardzo tego fragmentu

Mozna tez np pojechac nowa droga przez hute nastepnie skrecic w pierwszy zjad w las za alutekiem i dojechac az do szosy laczacej przyszow i nisko ..przejechac przez szose w las i wtedy tras tam jest spora ilosc z roznymi nawierzchniami..od twardego szutru az do glebokiego piachu..gorki tez sa ( o ile w naszych okolichac mozna te faldki nazwac gorkami )

Polecam tez las przy zalewie na Wilczej Woli..jedna fajna sciezak wzdluz zalewu jest godna polecenia..mozna sie wyszalec na goralu

 

To moje trasy jesli kogos interesuje

 

http://gdzienarower.pl/showpage.php?pageID=59&uid=703

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Witam :rolleyes: widze ze forum niemal umarlo:P :teehee: Wiec czas je ozywic nieco:P Sezon wlasnie sie zaczyna:P Ja jestem ze stalowej woli i jezdze na rowerze od ponad roku:P Jesli by ktos chcial jakis wspolny wypad to ja z checia jednak tylko trasy asfaltowe :icon_lol:

 

moje gg to: 11012067 :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok..jak bede jechal gdzies na trase tylko szosowa to sie odezwe . Tylko wiesz..ja jezdze goralem na grubych oponach wiec moje tempo na trasie zabojcze nie jest..20-25 km . :icon_mrgreen: . Jesli Ty jezdzisz szosowka to ja odpadam :icon_confused:

 

Tak myslalem moze sie wybrac do Janowa lubelskiego i na porytowe wzgorza niedlugo..co myslisz o takiej trasie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz jechać tam droga szosowa to ja z chęcią sie zabiore:) a że tam mojej geby jeszcze nie widzieli to z chęcia:) co do twojej prędkości myślę że nie ma problemu:) zawsze możesz usiąść mi na kole i już jedziesz 30 km\h a czujesz jakbyś jechał 20:)

 

Jesli chodzi o trase to trasa do Domostawy jest w porzadku:P Lecz trzeba jechac tak: Stwa-Pysznica-slomiana-krzaki-domostawa:) Potem zaczyna sie robic pelno dziur na asfalcie:P Wiec troche niemilo:P Jednak to krotki fragment drogi ok7km:) Potem juz masz spoko:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakim konkretnie rowerem jezdzisz??

 

Widzialem dzis ( nie pierwszy raz ) gdy jechalem swoim goralem na trasie z Zaklikowa jakas dziewczyna mijała mnie kolarka....ale o ile pamietam nie ujawniła sie tu nam taka dziewczyna... a zatrzymac i zagadac nie moglem bo mnie mineła z dosc spora predkoscia :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...