Skocz do zawartości

[Swarzędz] Jest ktoś? wiem,że tak ;)


Kryniu

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli jest ktoś ze Swarzędza lub z okolic ,a najlepiej z Nowej Wsi jak ja :P-to proszę o odzew -wiem ,że przezd awarią forum ktoś się odezwał z Mielżyńskiego- może będzie okazja gdzieś razem wyskoczyć - najczęsciej śmigam na Maltę popołudniami lub w weekendowe poranki ,ale bardzo chętnie pojadę w innym kierunku w miłym towarzystwie.

A propos wybierających się nad Lednicę w weekend - to w którym miejscu nad Jez.Swarzędzkim się spotykacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Ja jestem z antoninka. Generalnie dosc czesto przez Swarzedz przejzdzam, a ostatnio wieczorami na malcie kolka krece :)

 

Wczoraj razem kręciliśmy -tylko w przeciwnych kierunkach -nie byłem pewien czy to Ty - dlatego się obejrzałem -przecież na wiosnę razem jechaliśmy na Lednice bodajże....-pozzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj razem kręciliśmy -tylko w przeciwnych kierunkach -nie byłem pewien czy to Ty - dlatego się obejrzałem -przecież na wiosnę razem jechaliśmy na Lednice bodajże....-pozzz

 

Jezdze na czarnym Tractionie w koszulce Authora :)

 

Ja na Lednice wtedy nie jechalem. Wypadly mi pewne sprawy niestety. Mogles widziec mojego kumpla tez na Tractionie tylko, ze edycji 2004 i w czarnej koszulce XTR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...