Skocz do zawartości

[beskid wyspowy, gorce] wspólny wypad, ewentualnie spotkanie gdzieś na szczycie;)


Szczavik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak w temacie - szukam ludzi z którymi można by się bryknąć gdzieś w gorce lub beskid wyspowy lub ewentualnie spotkać się na szczycie, wypić piwko(oczywiście bezalkoholowe:P) :wink: Jestem z Mszany Dolnej, a więc pogranicze Beskidu Wyspowego i Gorców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

hej! Jestem z okolic Szczecina i pod koniec lipca planuje wybrac sie z kolegą do Krościenka. Jakie trasy polecasz? Dwa lata temu bylismy tam juz i planowaliśmy Turbacz czerwonym szlakiem od strony Krościenka, skończylismy na przełęczy knurowskiej. Było miło ale czy nie lepiej pokonać tą trasę w odwrotną stronę? I jak to jest z jazda pa szlakach pieszych w Popradzkim Parku? Czy sa w ogóle przejezdne dla rowerów? Z góry dzieki za odpowiedź. A tak poza tym bardzo miło wspominamy z kumplem trase z Lubomierza do Zabrzeża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Nie chcę odkopywać topiców, ale może taka informacja komuś się przyda - trasa czerwonym szlakiem na Turbacz jest bardzo sympatyczna, ale faktycznie trzeba uzbroić się w cierpliwość przed wyjazdem na przełęcz knurowską. Później odcinkiem który najbardziej daje popalić jest podjazd pod Kiczorę, a to ze względu na korzenie wystające tak wysoko i w takiej ilości że nie sposób tam jechać. Później już delikatnie pokonujemy kolejne zjazdy i podjazdy, żeby po wyjechaniu na Halę Długą napawać się widokiem schroniska górującego nad okolicą i perspektywą wypicia zimnego piwa (bezalkoholowego oczywiście :( ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zapraszam wszystkich do śledzenia krakowskiego forum enduro69.pl

 

Organizujemy sporo wyjazdów, zazwyczaj łikendowych w rejony Beskidu makowskiego i wyspowego. Wystarczy śledzić tematy... Zapraszam,

P.S: Mój log e69 - cycolas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...