Skocz do zawartości

[Niemcy]Cratoni Helmets GmbH


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ja zrobie mała wycieczke w kierunku centrali firmy Cratoni.

 

Kupilem jakis czas temu kask Cratoni zethos Crocodile Trophy na allegro od uzytkownika rowerydwa_com. Niestety w miedzy czasie wynikly problemy z moja rama i jeszcze nie uzywany kask szukal nowego wlasciciela. Ja mierzyłem kask na pełnym obwodzie glowy i nie zauwazylem wady ktora posiadal system Orbit MicroFit, a mianowicie po zmniejszeniu automatycznie sie rozjezdzal. Wade ta zauwazyl natomiast uzytkownik ktoremu kask sprzedalem. Poniewaz w pelni poczuwalem sie do winy chcialem temat zalatwic ze sklepem w ktorym kupilem. Niestety na gg ani mail nie uzyskalem odpowiedzi. W koncu zadzwonilem na telefon komorkowy podany w aukcji i uzyskalem info ze oczywiscie moge do nich przeslac kask i oni rozpatrza reklamacje na gwarancji. Niestety musial byc odeslany caly kask a nie(jak zaproponowalem) sam system OMF który jest wypinany. Poinformowalem w zwiazku z tym osobe ktora zakupila kask odemnie i zobowiazalem sie poniesc koszty przesylki. Osoba ta bardzo grzecznie przyjela to do wiadomosci i powiedziala ze kask wysle po swietach(rozmowa z wtorku tj 3.04). Tego samego dnia wieczorem zostal napisany mail do firmy Cratoni z opisem problemu ktory zaistnial w danym kasku i z pytaniem czy istnieje mozliwosc samodzielnego usuniecia wady(byc moze jakas zapadka wyskoczyla z blokady). Dnia 6.04 tj. piątek przychodzi poczta(tradycyjna, nie mailowa) piekna koperta z logo Cratoni i zgadniejcie co znajdowalo sie w kopercie. Nowiutki, pachnacy system Orbit MicroFit z przeprosinami od firmy Cratoni.

 

Ludzie w czasie kiedy polski sklep nie zdazyl odpowiedziec na maila Cratoni bez zbednych formalnosci wyslalo wadliwa czesc nie zadajac pytań. Kask byl nowy co bylo napisane w mailu do Cratoni wiec Ci nie angazowali dodatkowych osob do ogladania i zabawy w przesylanie kasku tylko najzwyczajniej w swiecie wsylali wadliwa czesc i jeszcze przeprosili za zaistniala sytuacje!

 

Czy ktos mial podobne sytuacje z zagranicznymi serwisami, a moze w kraju znalazl sie jakis rodzynek którego warto pochwalic?

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...