Skocz do zawartości

[wyścig] XC Golub-Dobrzyń 15.04.2007


Kolumb

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście jako mieszkaniec tego miasta zapraszam wszystkich bardzo serdeczne. Służę odpowiedzia jak by ktoś mnial jakieś pytania. Osobiscie pojawie sie na tej imprezie ale raczej w roli fotografa i osoby udostępniającej bika. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystans tylko 15km ,czy to są 3 pętle po 15 km?

 

Zgadza się, 3 pętle po ok 5 km, trasa nie jest zbyt wymagająca, 3 podjazdy (jak będzie sucho to raczej z buta bo piaszczyste), reszta to leśne ścieżki. Wszystko ustytuowane na skarpie Drwęcy, przy rzece może być trochę błotka.

 

Bardzo sympatyczna imprezka, byłem w zeszłym roku. Za wpisowe dostaje się herbatkę i porządną michę jedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie jestem po drugim etapie tego wyścigu. Wrażenia extra. przez 2 kółka (a trzeba było zrobić 3) byłem na 2 miejscu lecz na 3 kole opuściło mię szczęście i złapałem kapcia. ogólnie fajnie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To pytanie raczej do OSiR w Golubiu, ale pewnie coś zorganizują, można tak zakładać dopóki Kierownik jest ten sam.

Ale jak na razie to można wpaść na maraton 06.10.07 r. tu link http://www.mtb.golub-dobrzyn.pl/

Można się już zapisywać, a z Włocławka to rzut beretem. W zeszłym roku też był i było fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiadomość ze strony maratonu.

 

"Objazd trasy II Maratonu MTB - Golubska Starówka dla wszystkich chętnych odbedzie się 30.09.2007r. / niedziela/. Zbiórka chętnych o godz. 11.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 8 w Golubiu-Dobrzyniu."

 

Ja ruszam z Lubicza ok godz 9.45. Jak ktoś chętny to czekam 5 min na skrzyżowaniu przed mostem jadąc od strony Torunia.

Wycieczka będzie bardzo lajt ale dystans ok 120 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...