Skocz do zawartości

[sklepy] rowerowe 3 miasto


jerry1234

Rekomendowane odpowiedzi

Wysepka - kolejna sytuacja

 

Jakis czas temu kupowalem u nich tylna przerzutke XT (strasznie przeplacilem, ale musialem miec na juz)

Jako, ze pierwszy raz w zyciu mialem w reku przerzutke shadow ppoprosilem o pokazanie mi jak mam poprowadzic pancerz.

Szef powiedzial, ze nie ma sprawy i zawolal do pomocy opisywanego juz wczesniej pana Marka (zacinajacego sie). Wyszedl z zaplecza juz nadasany.

Przlozyl XT'ka do haka i powiedzial, ze trzeba pancerz obcinac. Ja na to, ze wiem i dlatego pytam ile, bo nie wiem ile zostawic na ruch.

W odpowiedzi uslyszalem, ze tak jak w SLX'ie bo to tez shadow

 

odpuscilem wiecej pytan, podziekowalem a pan zacinajacy sie jako bonus upuscil mojego XT'ka na ziemie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

widzę że nigdzie nie ma mowy o serwisie 'rowerek' koło sopockiej almy (po drugiej stronie płotu) tanio, szybko, sprawnie i dobrze. Pan Andrzej nie mówi że trzeba to i to od razu wymienić jak da się naprawić, lub nie jest w stanie agonalnym jeszcze i spokojnie da sie na sprzęcie pojeździć... koła też zaplata nieźle. No i jest tani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALERT: Napompowali mi tak koła że na lekko mokrej nawierzchni nie mogłem skręcać.

Wysepka..Mam uczulenie na pana "jąkałe". Jak mi kiedyś powiedział że mi coś poprawi ale nie obiecuje że będzie lepiej to stwierdziłem że na pewno nie będzie a mam stracić 15 zł to wole sobie kupić dętke

Kolega kupił tam rower za uwaga 700 zł więcej niż u Żuchlińskiego... Mało tego na darmowy przegląd pojechał to mu powiedzieli 20 zł bo coś tam wymienili w co wątpie. Ogólnie jeśli nie ma tam pana jąkały to całkiem dobry sklep/serwis!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze moze :] Potrzebowałem linkę do przerzutki, na wysepce kupiłem za 5pln, potem z ciekawości poszedłem zobaczyć intersport w galerii bałtyckiej i taką samą linkę (accent) mają po 1.99 ;]

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w to nie uwierze :D nie moze byc drozszego sklepu :angry2:

Żuchliński 2300 zł a na wysepce 3000zł. Na stronie Żuchlińskiego widnieje taka cena..Jak kupiłem swój rower tam to miałem możliwość lepszej ceny lub gadżety typu błotniki dzwonki sakwy i takie tam, a mój kolega ma wysepce dostał 10% rabat na rękawiczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo moich znajomych w tym ja mamy wyrobiona opinie na temat zucha ze za samo przekroczenie progu ich sklepu placi sie minimum 10% wiecej niz w innych sklepach :whistling:

 

to mam pewna teorie. u zucha jest drogo a na wysepce maja zlodziejskie ceny :P

Z tym 10% to sie zgadzam niestety..

Nie mam porównania paru produktów więc nie mówie że wszystko na wysepce tak kosztuje,ale 100zł na rowerze bym zrozumiał..ale 700 to już mało śmieszne jest..;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam w Nowym Roku !

 

Trochę odkurzę temat.

Chciałbym polecić [za podejście do klienta] dwa miejsca w Trójmieście w których rozwiązywałem na przełomie 2010/2011 swoje rowerowe problemy [dziwnie to trochę brzmi :icon_lol:].

 

Cyklo - Gdynia ul. Wójta Radtkego

W rowerze [MTB] zakupionym w tym sklepie pękła rama w okolicy łączenia się [spawu] górnych rur tylnego trójkąta z rurą podsiodłową. Rower na gwarancji. Reklamowana rama wysłana do dystrybutora. Dystrybutor twierdzi że uszkodzenie powstało na skutek niewłaściwej eksploatacji i odsyła z powrotem do sklepu. W sklepie wnikliwe oględziny i sesja fotograficzna. Wg mnie ewidentnie schrzanione spawanie i co za tym idzie zaburzona geometria tylnego trójkąta spowodowało pęknięcie na spawie. Dystrybutor nieźle podniósł mi ciśnienie :icon_redface:.

Właściciele firmy/sklepu po wysłuchaniu moich racji i obejrzeniu reklamowanej ramy [myślę, że też uznali argumenty dystrybutora za bzdurne] wzięli sprawy w swoje ręce. Cała ta historia zakończyła się uznaniem reklamacji i wymianą ramy na nową.

W czasie załatwiania reklamacji nie było żadnego zbywania, zasłaniania się decyzją dystrybutora itp. itd.

Była za to moc i chęć pomocy :thumbsup:.

 

Alter - Sopot ul. Dworcowa

Wymyśliłem sobie zaplecenie kół. Obręcze i piasty dostarczyłem - problem pojawił się przy szprychach. Te które sobie wymyśliłem były w sklepie niedostępne. Właściciel nie namawiał mnie na dobór innych - zastępczych. Przywiózł od dystrybutora te właściwe, bo za przesyłkę 64 szt. szprych dystrybutor chciał jakieś "chore" pieniądze. I dzięki temu koszt części + usługa był taki jaki ustaliliśmy.

Była chęć pomocy bez naciągania na koszty.

A usługa wykonana profesjonalnie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam Buga Sport na kartuskiej miła obsługa i dość duży asortyment

Drogo...

 

Wielkim plusem jest to, ze maja duży wybór, ale to tyle.

 

Chciałem w lato kupić suport h2, pani sprzedawczyni wręczyła mi jedną miskę i zaśpiewała 60zl (lub coś koło tego - nie pamiętam dokładnie). Zapytałem, czy to nie jest przypadkiem cena za komplet?

W odp. usłyszałem, że oni sprzedają tak, potem coś o katalogu shimano. Suport kupiłem w sklepie "Zieliński" jakieś 700m w dół kartuskiej w normalnej cenie z rurka łączącą miski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alter - Sopot ul. Dworcowa

Wymyśliłem sobie zaplecenie kół. Obręcze i piasty dostarczyłem - problem pojawił się przy szprychach. Te które sobie wymyśliłem były w sklepie niedostępne. Właściciel nie namawiał mnie na dobór innych - zastępczych. Przywiózł od dystrybutora te właściwe, bo za przesyłkę 64 szt. szprych dystrybutor chciał jakieś "chore" pieniądze. I dzięki temu koszt części + usługa był taki jaki ustaliliśmy.

Była chęć pomocy bez naciągania na koszty.

A usługa wykonana profesjonalnie :thumbsup:

Słyszałam już niejedną bardzo pozytywną opinię o tym sklepie. Niestety mam trochę daleko...a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałam już niejedną bardzo pozytywną opinię o tym sklepie. Niestety mam trochę daleko...a szkoda.

 

Baaardzo polecam, z zamkniętymi oczami ! Ten sklep/serwis to mój absolutny faworyt w 3mieście. :thumbsup: Może czasami warto, pomimo odległości, jednak się tam wybrać ? Ja mam tam z Gdyni od siebie z domu jakieś pół godziny jazdy na rowerze więc nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
widzę że nigdzie nie ma mowy o serwisie 'rowerek' koło sopockiej almy (po drugiej stronie płotu) tanio, szybko, sprawnie i dobrze. Pan Andrzej nie mówi że trzeba to i to od razu wymienić jak da się naprawić, lub nie jest w stanie agonalnym jeszcze i spokojnie da sie na sprzęcie pojeździć... koła też zaplata nieźle. No i jest tani.

 

Ktoś wie jak tam jest z przeglądami? Za ile i jak profesjonalnie?

To samo pytanie o serwis na ul. Do Studzienki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jescze dwa miejsca :

 

Kołomański - Gdynia Chylonia ul. Wejherowska

 

Byłem parę razy z drobiazgami typu zmiana pedałów, regulacja przerzutek - usługi były wykonane gratisowo. Z poważniejszych prac - wymiana tylnej piasty, centrowanie koła, zmiana klamkomanetek + wszelkie regulacje. Usługa wykonana bez zastrzeżeń, a cena za nią baaardzo korzystna [w porównaniu z innymi serwisami]

 

Roszkowski - jeszcze Gdynia-Cisowa lub już Rumia-Janowo :rolleyes: tuż za Żuchlińskim

 

Miejsce ciekawe - wyposażenie narzędziowe profesjonalne, usługa wykonana solidnie [montaż nowego amortyzatora i sterów], możliwe zlecenie prac nietypowych - spawanie ram, gwintowanie, wykręcanie pozostałości gwintów itp., Ceny raczej przyjazne. Jedna uwaga - przed udaniem się do serwisu lepiej upewnić się czy jest czynny.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jescze dwa miejsca :

 

Kołomański - Gdynia Chylonia ul. Wejherowska

 

Byłem parę razy z drobiazgami typu zmiana pedałów, regulacja przerzutek - usługi były wykonane gratisowo. Z poważniejszych prac - wymiana tylnej piasty, centrowanie koła, zmiana klamkomanetek + wszelkie regulacje. Usługa wykonana bez zastrzeżeń, a cena za nią baaardzo korzystna [w porównaniu z innymi serwisami]

 

Roszkowski - jeszcze Gdynia-Cisowa lub już Rumia-Janowo :rolleyes: tuż za Żuchlińskim

 

Miejsce ciekawe - wyposażenie narzędziowe profesjonalne, usługa wykonana solidnie [montaż nowego amortyzatora i sterów], możliwe zlecenie prac nietypowych - spawanie ram, gwintowanie, wykręcanie pozostałości gwintów itp., Ceny raczej przyjazne. Jedna uwaga - przed udaniem się do serwisu lepiej upewnić się czy jest czynny.

O! I to już bardzo fajna i cenna wiadomość, zwłaszcza Rumia-Janowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...