Skocz do zawartości

[sklep] Odradzam sklep na Ogrodowej 26 a


Gość Green

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, oszukano mnie w sklepie przy ul. Ogrodowej 26a.

Zadzwoniłem pytam się ile wymiana 2 przerzutek + hamulca tył v-brake i regulacja wszystkiego

otrzymałem odpowiedź że 50 zł. Przywiozłem rower i już byłem zaskoczony jakością i wielkością serwisu.

Serwis był na tyle mały że 3 rowery nie zmieściłyby się tam w pozycji do naprawy a taki syf był że po prostu zamurowało mnie ... myślę mniejsza o to , ważne że będzie zrobione ok. najpierw czekałem 15-20 min na obsłużenie dodam ze na dworze bo 2 klientów się nie mieści , a później wtarabaniam się do środka. Serwisant - 50 lat usmarowany smarem - jak z poprzedniej epoki, nieważne mówię że chcę wymienić 2 przerzutki + hamulec tył v-brake i regulacja. Patrzy chwilę patrzy na moją przerzutkę przód i mówi że średnica obejmy nie ta :D fakt mój błąd. Drugiej też nie wymieniam gdyż miała większe luzy od tej co przyniosłem (nie wspomnę że chciał mi wcisnąć za 40 zł używany łańcuch!!!). Ok stanęło na tym że regulacja i instalacja hamulca tył + regulacja 2 przerzutek. Zostawiłem rower i dziś wracam i niby wszystko ok oprócz ceny ! Facet mówi 45 zł , i mówi że sprawdzał wielotryb itp. i pracował nad tym godzinę (to gdybym wymieniał przerzutki to zapłacił bym 50 zł???) . Po małej awanturze zapłaciłem mu te 45 zł i wyszedłem z niesmakiem. Nie polecam.

 

Ile to powinno naprawdę kosztować bo z tego co się orientuję to wyrzuciłem 30 zł :/.

 

pozdrawiam

Nabity w butelkę Green

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za cały montaż roweru - skręcenie wszystkiego w kupę, kazda czesc osobno - w zaprzyjaznionym serwisie 100 zł zapłaciłem

za regulacje przerzutki 7 zł, sądze, ze za wymiane hamulca i jeszcze jedna wymiane zaplacilbym ok 20 zł

to tak dla porównania :)

 

pozatym - facet robi to od ręki w 10 minut, a nie, ze trzeba u niego rower zostawiac na caly dzien

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...