bikis Napisano 3 Maja Napisano 3 Maja Cześć, mam problem z napompowaniem opony ładuję air tank do 14 barów i spuszczam powietrzę jednak powietrze ulatuję. W Air tanku mam 14 barów, myślę że problemem może być to że w paru miejscach opona mi się klei do siebie przez stare mleczko, większość udało mi się usunąć ale trochę pozostało, a może to wina za małego air tanka ? mam model Barbieri TUBELESS PUMP Cytuj
wolek Napisano 3 Maja Napisano 3 Maja Na ranty coś dałeś choćby woda z mydłem czy na sucho? Generalnie jeśli taśma szczelna, to nawet po kilku strzałach powinna się sklejona opona rozejść. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.