Cześć, mam problem z napompowaniem opony ładuję air tank do 14 barów i spuszczam powietrzę jednak powietrze ulatuję. W Air tanku mam 14 barów, myślę że problemem może być to że w paru miejscach opona mi się klei do siebie przez stare mleczko, większość udało mi się usunąć ale trochę pozostało, a może to wina za małego air tanka ? mam model Barbieri TUBELESS PUMP