Skocz do zawartości

bikis

Nowy użytkownik
  • Liczba zawartości

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia użytkownika bikis

Świeżak

Świeżak (1/13)

  • Conversation Starter
  • Od tygodnia

Ostatnio zdobyte

0

Reputacja

  1. Cześć, mam problem z napompowaniem opony ładuję air tank do 14 barów i spuszczam powietrzę jednak powietrze ulatuję. W Air tanku mam 14 barów, myślę że problemem może być to że w paru miejscach opona mi się klei do siebie przez stare mleczko, większość udało mi się usunąć ale trochę pozostało, a może to wina za małego air tanka ? mam model Barbieri TUBELESS PUMP
×
×
  • Dodaj nową pozycję...