Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam, niestety przez kradzież zostałem zmuszony do kupna nowego roweru, szukam czegoś na dojazdy do pracy po mieście (10km w dwie strony), dorabianie na deliverce i sporadycznie dłuższe wycieczki (koło 50km). Do tej pory jeździłem na wysłużonym btwin original 700, teraz chciałbym coś lepszego. Mam 195cm wzrostu i ważę około 100kg, do tej pory jeździłem w pozycji bardziej komfortowej niż sportowej, szczególnie na deliverce. Myślałem o Rockrider 500 actv, czy znajdę coś lepszego w założonym budżecie?

Napisano

Myślę też o używanym sprzęcie, znalazłem w ogłoszeniach Meride Crossway 600 z ramą i kołami pod moją wielkość, za około 1800zł, osprzęt shimano deore i tylna przerzutka Shimano XT. Jak on się ma do powyższych rowerów? 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...