Skocz do zawartości

[buty, odzież] Temat ogólny


roswell

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawde nie wiem jak mozna porównać SPD z noskami- że maja taka samą zasadę działania...

Noski stosowane są do kolrastwa szosowego albo torowego (a w zasadzie były stosowane).

Mozna nabawić się niezłej kontuzji jeżdząc w noskach w terenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem świeżo po zakupie mojego pierwszego kompletu ubrania rowerowego i pierwszych spd i obstawiałbym to drugie jeżeli musisz wybierać. Szczególnie spodenki z grubym pampersem to genialna rzecz ale to spd jest tym co wprowadziło, przynajmniej u mnie, 'nową jakość' w tym zestawieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć że wybór najpierw ciuchy a na koniec spd też nie jest zły.

W końcu chyba nie zamierzasz jeżdzić tym rowerem jeden sezon, więc i na nową przyjemność z jazdy w spd też przyjdzie czas.

A do tego czasu wyrobisz sobie mięśnie i przesiadka na spd będzie jeszcze milsza.

Dobre ciuchy nie wnoszą może nic do samej techniki jazdy, ale dzięki nim ( a szczególnie spodenki z pampersem ) twoje dystanse mogą być dłuższe.

Ot koniec mojego zdania, ja tak zrobiłem i wcale nie uważam się za jakiegoś "lansera" bo na początek wybrałem dobre ciuchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc sprawa wygląda tak:

kilka dni temu dotarły do mnie buty SPD - Specialized Sport, wylicytowałem je na allegro, kosztowały 247zł z wysyłką

dzisiaj dotarły pedały PD-M520

 

właśnie zamówiłem koszulkę Rogelli Pisa (69zł) oraz spodenki Biemme Special (85zł). Spodziewam się, że dotrą jeszcze w tym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...