Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Zanabyłem sobie drogą kupna widelec BOS Idylle który poprzedni właściciel dojechał dość konkretnie - tzn - ma luzy na lagach, wymienić trzeba tuleje prowadzące. Koszt oryginałów - 100 ojro. Do tego uszczeleczki za 100 ojro, i narzędzia, i serwis. Taniej kupić nowego Boxxera :P

Enyłej - na aliexpress znalazłem tuleje teflonowe w odpowiednim rozmiarze, uszczelki kurzowe i olejowe też. Macie z tymi wynalazkami jakieś doświadczenia? Producenci, zwłaszcza butikowi, raczej nie robią dziwnych normaliów - tylko kupują dostępne przemysłowo.

Znalazłem też tuleje SKF w odpowiednim rozmiarze, i uszczelki zresztą też. Może w tym iść kierunku?

Ściągacz/Nabijacz do tulei mogę sobie wytoczyć, potem, ewentualnie, zostaje problem kalibracji. Ale krok po kroku, nie wszystko naraz :)

Edytowane przez uzurpator

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...