Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam, zamierzam kupić pierwszy trenażer, jako że to pierwszy zakup nie chcę wydawać kupy siana, bo nie wiem czy mi taka jazda podejdzie, myślę że wydatek max 1500zł będzie ok, wpadł mi w oko Elite Rivo ze Zwift Cog wydaje mi się że ma wszystko czego trzeba, wyczytałem w jednej recenzji że wirtualna zmiana biegów nie działa przez wifi tylko przez bleutooth natomiast tryb wyścigowy działa tylko przez wi-fi, niby jest to jakiś problem, czy koło zamachowe 3,5kg będzie wystarczające ? zastanawiam się też nad Van Rysel D500 z decathlonu, jest tylko 100zł tańszy, nie ma wi-fi i koło zamachowe 2,62 kg na innej stronie czytałem że ponad 5kg sprzeczne dane, może ma ktoś te trenażery i się wypowie, lub doradzi na co zwracać uwagę przy zakupie.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...