Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy


yak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z Grochowa, okolice Wiatracznej. Jeżdżę XC i chętnie przyłączę się do jakiejś eskapady w szybszym tempie - nie spacerowym :) Zazwyczaj śmigam trasy Powsin, Góra Kalwaria, Młociny, Las Bielański. Dopiero wystartowałem w nowy sezon, ale tempo utrzymam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dziś byłem na małych wypadach. Nie zagłębiając się w szczegóły każdorazowo zrobiłem ok 60 km przy śr. prędkości 25 km/h . Trasy w skrócie wyglądały tak(obie były bardzo podobne): Kampinos, Lasek Bielański, Wybrzeże Gdańskie, Trasa Siekierkowska, Wał Międzyszyński, Most Świętokrzyski, Wybrzeże Gdańskie, Lasek Bielański, Kampinos. Czy może są jacyś chętni na podobny wypad( może być więcej jazdy po lesie)? Podkreślam, że preferuje szybkie tempo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to tam wygląda przy Kampinosie - w związku z tym zakazem wjazdu? Wjeżdżałeś w ogóle na teren KPN?

Heh, od kiedy mam fulla średnia mi spadła przynajmniej o 2km/h i teraz średnią 25 mogę utrzymać do 30km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, wjechałem przy bornerowie i specjalnie się rozglądałem za jakimś zakazem ale nic nie znalazłem, wyjechałem przy lotnisku ( na ulice Kampinoską) i tam też nic nie było. A co do tej prędkości to oczywiście nie zawsze jest taka, najczęściej waha się ok 22-25 km/h, zależnie od terenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, że ten zakaz to pic na wodę - zarządom lasów nie chce się sprzątać po majówkowiczach i pilnować, czy faktycznie nie palą ognisk, gdzie nie trzeba. Ale oto dziś dowiedziałam się, że wczoraj był pożar w Kampinosie... Wprawdzie szybko, na szczęście, ugaszony - ale jednak.. ponoć rzeczywiście jest bardzo sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo sucho - dziś zahaczyłem o Bielański, Młociński i rzuciłem okiem na puszczę - takich piachów dawno nie było, normalnie pustynia - a poszycie jest tak suche, że wciąga wodę z bidonu jak się jedzie obok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie bym się pisał na takie wypady, o ile mi nic nie wypadnie i pogoda dopisze. Jednak żeby się z żoną dogadać to ile czasu mam rezerwować, na którą powrót? Tępo też jest ważne, jaka średnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

Jestem na forum pierwszy raz,zawsze podobno kiedyś następuje ten moment ;)Szukam ludzi to wypadów poza miasto,trasy ok. 100km.Piszcie gdzie i kiedy.Mój nr GG:9499782.3majcie się i czekam.Jarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...