Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy


yak

Rekomendowane odpowiedzi

zime pozostawiam na regenerację po sezonie i odpoczynek przed kolejnym. Chyba, że nagle zrobi się jakaś rozsądna pogoda wtedy na pewno poświęce na rower troche czasu, a chodzenie np do Gimnasionu jakoś do mnie nie przemawia. To niestety sprawia, że troche czasu będę potrzebował aby złapać formę. Ale później można się wybrać na dłuższe wycieczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na takie wypady na ok 50 km gdzies dalej wybieram na poczatek Warszawa przez Truskaw, Roztokę, Granicę (czyli Kampinos) do Sochaczewa i powrót PKP, tak jak zakończyłem sezon :). ale wpierw się pokręcę po mieście :). Trzeba maszyne dogrzać :) Dopiero 3 tygodnie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!od niedawna mieszkam w wawie i szukam ludzi na wspolne krecenie. w tygodniu mam wolne tylko wieczory wiec jezdze glownie po mescie za to w nd chetnie wybiore sie nawet na calodniowa wyprawe - nie znam okolicy. wsiadlem na rower po dluzszej przerwie wiec nie szaleje z tempem i dystansami, staram sie odbudowac forme. obecnie ujezdzam uszosowionego mtb'ka a mieszkam na pradze pld. jezeli ktos ma ochote spokojnie posmigac zapraszam - zadna pogoda ani temperatura nie robia na mnie wrazenia wiec aktualne non stop :) aha...piszcie w miare mozliwosci tutaj lub na gg poniewaz mam problem z @

 

pozdawiam cala rowerowa brac ! -piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest ciekawego w Wołominie? Oprócz fontanny :)

 

Witam,

To mój pierwszy post tutaj. Jestem, można powiedzieć, starym preclowiczem.

 

W Wołominie (okolicach) są bardzo ciekawe miejsca. Popatrz na google maps -> na płd. jest rezerwat Grabiszyn; szybkie, klimatyczne singletracki i drogi w zdrowym lesie sosnowym. Polandbie urządził tam ściganie jakiś czas temu. Mnie los rzucił akurat w te okolice rok temu. Polecam moją ulubioną trasę: Zagościniec - wzdłuż torów przez Dobczyn, do Klembowa, gdzie wór pomysłów się rozsypuje. Popatrz na mapę. Tam jest piękna dąbrowa świetlista z pięknymi i pofalowanymi trasami wokół Ostrówka. Dalej szybki, techniczny singletrack do Jasienicy i powrót po płn stronie torów, bądź do Tłuszcza, albo przez Tuł do Poświętnego. Urle i okolice to już inna bajka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jutro wybieram pośmigać trochę po l. Kabackim około 13-14, mogę trochę później wystartować. Tempo około 22-26km/h. Dystans jest mi obojętny, jadę raczej żeby się porządnie zmęczyć :P Taki lekki trening przed Otwockiem. Jak ktoś jest chętny się przyłączyć to pisać na maila jasiu32@gmail.com lub 507 82 02 43. W piątek podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy kotś w wawie jezdzi dh albo freeride? Mam 21 lat i szukam jakies miejscowy do jazdy i grupy. Moj gg to 11335216 lub email przemekand@wp.pl. Jak cos piszcie to sie zgadamy albo wymienimy informacje apropo tras:)

 

Hej, co prawda nie jeżdżę DH czy Freeride ale z pewnością znajdziesz godzien uwagi teren dla tej dyscypliny w okolicach Alei Na Skarpie, która leży w parku marsz. E. Śmigłego - Rydza na Powiślu.

Jest tam dość duża różnica wzniesień i kiedyś będąc w tej okolicy widziałem chłopaków w kaskach skaczących między drzewami:) Poniżej wrzucam wycinek mapy i link do dokładniejszej lokalizacji.

 

tn_new-1.jpg

 

Lokalizacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mieszkam na warszawskim Bemowie i poszukuje osób chetnych na wspólne wypady rowerowe np. do Kampinosu. Z uwagi na to że jestem studentem najbardziej odpowiadają mi terminy weekendowe. Preferuję szybką jazdę w różnym terenie, dystanse ok 60-100 km. Chętnych prosiłbym o kontakt na ganisz@op.pl lub na forum.

Serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie ;)

Ciekawe czy jeszcze inni mieszkańcy Bemowa się ujawnią bo na pewno jest ich na forum więcej:)

 

Prawie Bemowo - Żoliborz - blisko lasku bielańskiego. Czasem jeżdżę wzdłuż Wisły od AK do Siekierek - jak nie mam czasu - jak mam to do Kampinosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mokotów wita. Też szukam paczki na wspólne wypady (60-100km jak najbardziej). Z racji że często i długo pracuję, najlepsze byłyby terminy weekendowe... Ekipo z Bemowa, dajcie jakieś namiary. W sumie niedawno mieszkam w Wawie i chętnie zwiedziłbym conieco nadwiślańskich szlaków.

 

Pisać na gg jak by co 11848137

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by gdzieś jutro skoczyć - tylko nie bardzo mam pomysł - przez to, że lasy zamknięte może być ciężko. Myślałem, żeby puszczę objechać mniej uczęszczanymi drogami - Od parku Młocińskiego, przez Łomianki (taki parking przy puszcze z barkiem) - potem Sieraków, Izabelin, Truskaw. Ew w drugą stronę do Jeziora Zegrzyńskiego - ale tam nie znam trasy za dobrze. W każdym razie jakaś spokojna trasa w tempie turystycznym.

 

Mądrzy ci co wyjechali w ten weekend...

 

GG: 4592717

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mokotów wita

hehe ja też z mokotowa :) i również jestem chętny i otwarty na wszelakiego rodzaju wypady (dłuższe i krótsze)!! :)

 

Jedynie aktualnie moim strapieniem jest matura i ograniczyłem jazdę do minimum :)

 

ale jakby co to walcie na gg: 6708697

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...