Skocz do zawartości

[garmin edge 840] nie wyświetla mocy


crossman

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Mam pomiar mocy Favero assioma Duo i garmina edge 840, do tej pory wszystko działało super ale nagle przestało.... mianowicie garmin nie czyta pomiaru, czyta i wyświetla kadencję ale moc jest 0. Usunąłem czujniki i połączyłem ponownie, zresetowałem całego garmina i wszystko od nowa ustawiłem - tez nic to nie dało.

Co z tym zrobić?

Ostatnio podłączyłem garmina do kompa i coś tam pobierał, może to to.... macie pomysł o co chodzi?

Z góry dziękuję za wszelki sugestie

Pozdro

 

 

Napisano

Tak mam, zegarek garmina i edge 1000 i z każdym urządzeniem było tak samo..... ale chyba odkryłem o co chodzi. W pomieszczeniu mam drugi rower z pomiarem Ronde i jak obydwa są blisko siebie to prawdopodobnie się zakłócają, udało mi się połączyć gdy robiłem to 15 m dalej czyli poza zasięgiem Ronde. Chociaz z drugiej strony nie wiem jak to możliwe bo Ronde był uśpiony gdy wcześniej łączyłem z assiomą..... tak czy siak assioma działa, przynajmniej na razie.

Także dzięki, mam nadzieję, że pomoc nie będzie już potrzebna

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...