clip7 Napisano 6 Marca 2024 Napisano 6 Marca 2024 Witam. Czy istnieje pomiar mocy w lewym ramieniu do tej korby SRAM X1 Eagle aluminiowy, DUB? Stages, Inpeak...? Szukam ale nie bardzo mogę znaleźć.
clip7 Napisano 13 Marca 2024 Autor Napisano 13 Marca 2024 Znalazłem pomiar mocy ronde na pająku, trzeba jeszcze dokupić zębatkę 104bcd. Szukam jakiś opinii na temat ronde. Strona ronde.pl nie działa. Kto to produkuje? Czy warto?
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.