Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Tu się zdziwisz ale umiem korzystać z googla. Chodzi mi o konkretne modele polecone przez człowieka a nie internet.  Co z tego że widzę jak nie wiem co wybrać 

Edytowane przez jaca90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ilości parametrów i oczekiwań jakie podałeś niestety tutaj dostaniesz takie same odpowiedzi jak w internecie całego świata dlatego mój pierwszy post w 100% odpowiada na Twoje pytanie.

Każdy zaproponuje Ci coś innego (zazwyczaj to na czym sam jeździ uznając to za najlepszy wybór na świecie, bo nie ma porównania z niczym innym) i dalej nic nie będziesz wiedział. Prawda jest taka, że jeżeli zależy Ci na najlepszym stosunku osprzętu do ceny to wystarczy, że umiesz czytać, zestawisz sobie kilka interesujących Cię modeli i sam znajdziesz odpowiedź.

Jak zależy Ci na unikalnych właściwościach zawieszenia (tu za przykład podam Scotta i Speca, bo z nimi mam na codzień do czynienia) to każdy producent oferuje coś innego i każdy z nich twierdzi, że jego rozwiązanie jest najlepsze, a to co komu pasuje jest bardzo indywidualną sprawą.

Jeżeli interesuje Cię komfort i dopasowanie to nikt bez jakiejś przymiarki, a najlepiej przetestowania, nie powie Ci co będzie dla Ciebie najlepsze.

Jeżeli zależy Ci na całej "otoczce" w postaci przystępności sprawnego serwisu to powinieneś ograniczyć się do lokalnych sklepów, które będą Ci ten rower przeglądać, sprawnie podchodzić do tematu ewentualnych reklamacji itp. I tu, jeżeli masz jakieś dobre sklepy w okolicy to powinieneś ograniczyć się do oferty ich marek, która też jest ograniczona.

Jak twierdzisz, że potrafisz korzystać z przeglądarki internetowej to powiedz czy chociaż zerknąłeś na ofertę okolicznych sklepów, skoro tak bardzo zależy Ci na doradztwie ludzi, a nie internetu?

W jakich okolicznych sklepach masz szukać też się nie dowiesz, jak miejsce Twojego zamieszkania jest tajemnicą.

Edytowane przez Maciek.B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...