Skocz do zawartości

[7,5tys] Lapierre Xelius SL 5.0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.zastanawiam sie nad kupnem Lapierre Xelius SL 5.0 myślicie ze warto?Ktoś z was może jeździ na tym rowerze albo zna tą markę?wizualnie i o sprzętowo cena wydaje się nie do pobicia tylko sensa może coś zaoferować w podobnej cenie.Zastanawia mnie geometria ramy bo stack do reach w rozmiarze L poniżej 1,4 chociaż na zdjęciach ten rower nie wygląda tak bardzo sportowo myślicie ze sylwetka będzie bardziej agresywna niż w giant tcr czy treku emonda?Zastanawiaja mnie też tylne widełki tego roweru czy to wyjdzie na plus bo chyba traci na sztywności rower przez nie..Jak by ktoś coś podpowiedźial będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

.Zastanawia mnie geometria ramy bo stack do reach w rozmiarze L poniżej 1,4 chociaż na zdjęciach ten rower nie wygląda tak bardzo sportowo myślicie ze sylwetka będzie bardziej agresywna niż w giant tcr czy treku emonda?

A wiesz, że dla każdego rozmiaru wynik będzie inny? 

 

Generalnie rower raczej z wyścigowek niż endurensów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roweru nie dobierasz pod opinie ludzi z internetu tylko opierając się o możliwości własnego organizmu. 

Cytat

dlatego mnie dziwi że w treku w rozmiarze 56 czy gigancie L stack do reach jest większy ok 1,44.

Jak chcesz to porównywać to weź chociaż takie same rozmiary a nie treka z poziomą 560 a gianta 580

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jak chcesz to porównywać to weź chociaż takie same rozmiary a nie treka z poziomą 560 a gianta 580

Oj wybacz masz racje  mam 186 wzrostu i akurat jestem pomiędzy rozmiarami 56-58 trek i m/l albo L giant ..czesc ludzi twierdzi zeby kupić mniejszy rozmiar i fitowac mostkiem ofsetem tez tak uważasz ? Bo wtedy lapierre rozmiar L był by bardziej odpowiedni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam 186 i na tcra w rozmiarze L na pewno bym się nie zdecydował, tylko m/l. Lapierre L a w treku rzeczywiście wchodzą w grę dwa rozmiary, trzeba zdecydować czy bierzesz mniejszy=bardzo agresywny czy większy gdzie będziesz miał luźniejszą pozycję 

A z wymianami mostka w erze zintegrowanych kokpitów to bym się bardzo nie rozpędzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...