Skocz do zawartości

[Poradnik zakupowy] Trekkingowy do 7k


Rybsonix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym kupić żonie i sobie rower na wycieczki rowerowe z dzieckiem, sądzę że max 40km. Zależy mi na dużym wspomaganiu ale bez potrzeby rejestracji w  Wydziale komunikacji , ponieważ nie mamy zamiaru się męczyć, mają być to podróże typowo do podziwiania widoków oraz sporadycznie do pracy. Z rowerami nie mamy nic wspólnego dopiero chcemy zacząć naszą przygodę. Ze względu na ogromny wybór i kosmiczne ceny chciałbym żebyście ocenili Funbike Evo https://electofun.pl/rowery-elektryczne/2754-11200-rower-elektryczny-funbike-evo-17-2023.html#/31-kolor-bialy/61-rozmiar_ramy-m oraz dali swoje propozycje do 7k .

Edytowane przez Rybsonix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ok jak za taką cenę i gotowy zestaw. Obecnie jak bym szukał gotowca to raczej też bym od nich brał. Skoro leci 35 to kontroler pewnie koło 700W daje. Silnik 350 więc tak może być. Poszukał bym od nich czegoś z oferty na hamulach hydraulicznych, ale wymiana też nie jest problemem. Z tego co kojarze ten silnik jest na wolnobiegu ale to plus dlatego że bębenek bafang jest fatalny i wymiana kłopotliwa. Unikał bym rowerów krossa z hubem na bafangu. Suport bafanga plus hub z kasetą oba rozwiązania są fatalne. Mi ten zestaw krossa padł po 9 miesiącach przy 2 tysiącach kilometrów, suport jakość tragedia, bębenek nie lepszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co kupiłem Diamonda w srebrnym kolorze. Wygląda bardzo solidnie i super się prezentuje. Jakość wykonania super. Przede mną jeszcze testowa jazda. Wszyscy mówią, że napęd centralny lepszy i jazda dużo przyjemniejsza. Silnik Ananda ma bardzodobre opinie - prostota i niezawodność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem krótki wypad (7 km) i pierwsze wrażenia mega. Rower bardzo pewnie i stabilnie się prowadzi. Przerzutki płynnie wchodzą, hamulce mocne tarczowe hydrauliczne. Fajne opony, mostek regulowany, wygodne siodełko z amortyzacją. Używałem średniego trybu wspomagania normal i tylko drugiego stopnia z sześciu - wspaniale wyczuwa kiedy potrzeba większej mocy i pomaga pokonywać wzniesienia. Oceniam go naprawdę wysoko. Rama jest unisex i pasuje zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Można go odblokować i jechać szybciej niż 25 km/h. Warto. Taniej nie będzie. Teraz są duże zniżki. Na wiosnę trzeba będzie dać 10k

Edytowane przez BogdanMazowsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...