Skocz do zawartości

[Wybór] Ghost E-asx 160 Essential


mmllmm

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam,

zamierzam kupić ebike full i chciałem poznać Wasze opinie o Ghost E-asx 160 Essential bo często się pojawia z cenie która jest dla mnie akceptowalna.

Mieszkam w Beskidach więc często będę spotykał na swojej drodze strome kamieniste ścieżki w lesie i duża amortyzacja bardzo się przyda.

Jeżdżę raczej rekreacyjnie i nie zamierzam "wysoko skakać" ale pewnie duże kamienie spotkam często na drodze.

Czy ten standardowy osprzęt lub rama  ma jakieś większe wady których warto unikać?

Proszę napisać jeśli polecacie coś w podobnej cenie z podobnymi możliwościami ( nie zamierzam składać roweru z części).

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amor z tyłu to jest "coś". Potencjalnie problem przy serwisie,  jeśli jest w ogóle wykonalny a zrobić co pewien czas trzeba. Dolicz do potencjalnej kwoty wydanej na całość cenę przyzwoitego dampera. Zależnie od preferencji kupno zamiennika może,  nie musi, być utrudnione,  tłumienie jest ustawiane pod dane zawieszenie. Jeśli jesteś wyczulony to potem kupno zamiennika wiąże się z kosztami ustawienia pod preferencje lub przynajmniej z kupnem zaawansowanego modelu z szerokim zakresem regulacji. 

Tektro z 4 tłokami,  nie wiem jak te ale oriony które miałem nie były rewelacyjne.  

Przerzutka sx prędzej czy później, czasami od nowości,  działa jak chce.  

Żeby go zrobić na coś bezproblemowego  + 3 tysiące.  

Edytowane przez tobo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę raczej rekreacyjnie i nie zamierzam "wysoko skakać" ale pewnie duże kamienie spotkam często na drodze. 

Jedyny minus to przerzutka SX. 

Jak chodzi dobrze z jednej strony kasety to koniec drugiej ma problem. 

Mając ten rower i jeżdżąc jak piszesz może okazać się że pierwszych przełożeń nie będziesz często używał więc i kłopotu nie będzie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za opinie i rady

Druga opcja nad którą sie zastanawiam to GHOST HybRide ASX 4.7. Jest do kupienia w mojej okolicy używany (z 1000km przebiegu - 1500 PLN taniej niż nowy Ghost E-asx 160 Essential)

GHOST HybRide ASX 4.7 nie jest już w sprzedaży ale to chyba nie wiele zmienia bo komponenty powinny być dostępne.

Jak jest wasza opinia porównując obie wersje czyli GHOST HybRide ASX 4.7 vs GHOST HybRide ASX 4.7.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...