Skocz do zawartości

[Nowy rower trekkingowy] Zakup nowego roweru trekkingowego


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mogę regulować jedynie kąt kierownicy,ale nie mogę podnieść kierownicy w ramie.Musiałbym zmieniać mostek kierownicy na inny pasujący do kierownicy.Co do ewentualnego zwrotu w ciągu 14 dni od zakupu przez Internet,przejadę się kilka razy rowerem po mieście lub nawet asfaltem poza miasto i rower nie będzie mi pasował,zdecyduję się na zwrot i rowerem udam się do najbliższego sklepu-jest on 10km od mojego miasta celem zwrotu,to zapewne przyjmą mi rower do zwrotu-jeśli nie będzie uszkodzony wizualnie ,a np: lekko zakurzony podczas jazdy,ale na to zdecyduję się jak kupię rower i wykonam pierwszą jazdę.

Najważniejsze tak chyba na koniec(choć sam nie wiem): Zastanawia mnie czy rower trekkingowy jaki pokazałem w jednym z postów Indiana  X-Road 4.0 z ramą 19'' to dobry wybór w cenie około 2000zł,bo w tym temacie polecono mi poszukać roweru z kasetą zamiast wolnobiegu i zastanawiam się nad zakupem tego roweru,bo ma osprzęt Shimano: przerzutki,hamulce oraz ma kasetę zamiast wolnobiegu i dziś 13.09.2023 zamówiłbym przez Internet+dostawa kurierem rower o jaki pytam?

 

Edytowane przez LukcioM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

od zakupu przez Internet,przejadę się kilka razy rowerem po mieście lub nawet asfaltem poza miasto i rower nie będzie mi pasował,zdecyduję się na zwrot i rowerem udam się do najbliższego sklepu

Dopytaj czy jest taka możliwość, bo może się okazać, że będziesz musiał odesłać.

Cytat

a np: lekko zakurzony podczas jazdy,ale na to zdecyduję się jak kupię rower i wykonam pierwszą jazdę.

Czyli sklep go umyje? 😀

Cytat

Indiana  X-Road 4.0 z ramą 19'' to dobry wybór w cenie około 2000zł

Waga [kg]18.5

Przerzutka przednia marka Saiguan

Hamulec przedni marka Saiguan

Hamulec tylny marka Saiguan

Na czymś musieli przyoszczędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...