Skocz do zawartości

[Sklep] Sklepy z dużym wyborem liczników/nawigacji GPS w Warszawie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

W jakich sklepach w Warszawie jest największy wybór liczników GPS / nawigacji ? Byłem w kilku zwykłych rowerowych, ale wybór mały. Oprócz Garmina trudno o cokolwiek na miejscu.

Czy ktoś zna jakiś stacjonarny sklep z wahoo, bryton, lezyne, igpsport itp. ? Elektro markety to mają? (generalnie mało chodzę po sklepach i centrach handlowych).

Garmin

https://www.eazymut.pl/
 eAzymut.pl
Corazziego 4 lok. 9, 00-087 Warszawa
pon. - pt. 10.00 - 18.00
sob. 10.00 - 14.00

http://www.garmin.com/pl-PL
Garmin Polska Showroom
Kompleks Adgar Park West
al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa
pon. - pt. 9:00 16:30

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.centrumrowerowe.pl/sklep-rowerowy-warszawa/
CentrumRowerowe.pl - Sklep rowerowy
Aleja Krakowska 61, 02-183 Warszawa
poniedziałek-sobota: 10:00-21:00
niedziela: zamknięte
niedziela (handlowa): 10:00-18:00

Ten? Mają na miejscu demo do sprawdzenia? ps. Nie miałem pojęcia, że Centrum  Rowerowe prowadzi sklep stacjonarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dzisiaj sklep eAzymut ze sprzętem Garmina. Wystawione tylko atrapy Explorer, 530, 830. Obsługa beznadziejna nie mająca praktycznie pojęcia o praktycznych szczegółach ładowania map i pracy tego sprzętu. Jeden klient trochę przy okazji mi poopowiadał. 15 lat temu było u nich zdecydowanie lepiej... Hehehe...

Centrum Rowerowe prowadzi faktycznie gigantyczny salon w Warszawie. 3/4 powierzchni to rowery a reszta to sprzęt i ciuchy. W gablocie wahoo Bolt i Roam, jakiś Garmin i Hammerhead. Na wieszaku Lezyne Super Pro. Otworzyli Lezyne z pudełka. Wygląda tandetnie ale jest mały tylko gruby.

Nie iem czy gdziekolwiek można pobawić się tymi sprzętami. Sprawdzę showroom Garmina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lezyne nie polecam. Naprawdę, sposób obsługi projektował ktoś z jakimiś odchyłami psychicznymi. 1.5 roku używałem Super Pro GPS i nadal się myliłem, klikając nieco na czuja. Zmieniłem na Garmin i nauczyłem się wszystkiego w 10 minut.

W moim na dodatek od początku był problem z baterią. Po długirj batalii gwarancyjnej, otrzymałem nowe urządzenie i sprzedałem. Po miesiącu okazało się, że ekran jest wadliwy bo odezwał się do mnie nowy właściciel...

Edytowane przez ChuChu
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dzisiaj Garmin Polska Showroom. Mają wystawione praktycznie większość z aktualnej oferty Garmina. Bawiłem się długo Edge 540 (Edge 530 mieli w wersji MTB w pudełku).

Obsługa 540 przyciskami (dopiero 840 ma ekran dotykowy) pod katem nawigacji to tragedia. Wydaje mi się, że interfejs przystosowany jest pod dotyk a nie klawisze. Wersja 530 jest łatwiejsza w obsłudze. Nie wiem już co robić.

ps. Czy an Garmin Edge 530/540 można zaimportować punkty POI, waypoint, "lokacje" z telefonu? Mam np. listę w OSMand, zapisuję to jako .gpx (same lokacje bez trasy), ale Garmin Connect nie chce tego zaimportować. Z poziomu samej apki nie widzę możliwości dodania markerów. Sprzedawca sprawdzał aplikacji na PC i też nie było. W przypadku mojej starej 60Csx możńa było importować punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 530 w eAzymut. Dają 3 lata gwarancji.

Jestem aktualnie na wypadzie rowerowym. Oswajam się ze sprzętem. Pierwsze dwa dni było słabo ale teraz już lepiej wszystko poustawiałem. Główny problem mam z wgraniem najnowszej mapy 2023. Pokazuje że mapa ma 11 GB a przy instalacji wymaga 22 GB i nie mieści się w 530 przy 16 GB. Wolne mogę zrobić ponad 11 GB ale nadal nie wchodzi.

Może da się jakoś w kawałkach przez BaseCamp?

ps. W 530 są POI ale nie ma wyszukiwania po POI. Można wybierać je z poziomu mapy i na nie się kierować.

Najwięcej liczników wahoo, Garmin, igpsport, Bryton i innych ma wystawiony sklep Sportano:

www.sportano.pl
ul. Malborska 45
03-286 Warszawa
Godziny: 10:00 - 22:00

Można przyjść z własnym powerbankiem i podładować wybrane do testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...